Metalowy Drip Hario V60-02 miedziany-złoty

Kod produktu: VDPC-02CP

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Metalowy Drip Hario V60-02 w kolorze miedzianym-złotym. Japoński gadżet, który pozwala wydobyć z kawy to, co najlepsze w prosty, a przy tym efektowny sposób. Metoda przelewowa zapewnia ogrom zabawy i możliwość eksperymentowania z kawą. Uzyskasz z jego pomocą bogaty smak i aromat kawy.

Hario V60-02 pozwala na jednorazowe zaparzenie 300-500 ml kawy, co daje nam nawet kilka porcji kawy. Wersja miedziana zdecydowanie zachwyca sowim wyglądem najbardziej spośród wszystkich V60. Jest to idealne połączenie ekstrawaganckiego designu z funkcjonalnością. Dripper jest wykonany z miedzi i posiada mosiężną rączkę. Charakteryzuje się on bardzo dobrym poziomem utrzymywania ciepła, oraz lekką i wytrzymałą konstrukcją. Stożkowa forma oraz specjalne żłobienia po wewnętrznej stronie drippera zapewniają doskonały przepływ wody. 

Do przygotowania wyśmienitej kawy potrzebujemy świeżo mielonej kawy wysokiej jakości, filtra, ulubionego kubka lub serwera, oraz wagi. Filtr umieszcza się w dripperze, który stawiamy na naczyniu, z którego będziemy serwować kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3 - 4 minuty.

Do plusów tej metody należy także niezwykle łatwa konserwacja. Po użyciu wystarczy usunąć filtr oraz umyć dripper pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

  • Rozmiar: V60-02
  • Kolor: miedziany-złoty
  • Materiał: miedź (niklowe pokrycie od wewnątrz), mosiądz
  • Wysokość: 9,2 cm
  • Szerokość: 13,5 cm
  • Średnica: 12 cm

NEWSLETTER
@