Mała karafka chłodząca 0,3 Litra White Line Magisso

Kod produktu: 70640
  opinie: 0
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 113,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Mała karafka chłodząca na wodę lub soki o pojemności 0,2 Litra z nowej serii White Line marki Magisso. Nowoczesne, czarno-białe wykończenie powierzchni karafki i niezwykły styl wykonania sprawiają, że karafka będzie nie tylko praktycznym naczyniem na wodę czy soki, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który idealnie odzwierciedla najnowsze trendy. Elegancka mini karafka sprawi, że każdy podany w niej napój nabierze zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru. Skończ więc z nudnymi, niemodnymi karafkami. Postaw na nowoczesność, elegancję i funkcjonalność. Wszystko to odnajdziesz właśnie w tej wyjątkowej karafce ceramicznej, wykonanej z czarnej, eleganckiej terakoty.

Naczynia z serii White Line wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia i przekazać w prezencie na nowe mieszkania lub ślub.

  • Pojemność: 0,3 Litra
  • Materiał: czarna terakota, biała ceramika
  • Wysokość: 14,2 cm
  • Średnica: 7,9 cm
  • Można myć w zmywarce
  • Projekt: Simon Stevens

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@