Karafka do wina Cabernet Holmegaard

Kod produktu: 4303386
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 200,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Doskonałe wina to już nie tylko znakomite winogrona czy dobre roczniki, to także odpowiednia oprawa podczas ich serwowania i delektowania się nimi. Karafka Holmegaard z serii Caberbet zaprojektowana została przez Petera Svarrer’a z założeniem trzech kluczowych filozofii: nowoczesność, funkcjonalność oraz codzienna elegancja. Cabernet, to solidnie, ręcznie wykonana karafka o stabilnej podstawie i delikatnie zaokrąglonych kształtach.

Holmegaard, duńska fabryka szkła i sztuki użytkowej, powstała w 1825 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Dla Holmegaard pracują i projektują najlepsi duńscy projektanci i artyści. W ofercie tej marki znajdują się lampki i kieliszki w wszelkiego rodzaju alkoholi, szklanki do whiskey, wody oraz piwa, podzielone na wiele zróżnicowanych serii.

  • Pojemność: 150ml
  • Design: Peter Svarrer
  • Materiał: szkło
  • Opakowanie: 1 sztuka
  • Można myć w zmywarce w max. temperaturze 50-55C


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Holmegaard to duńska marka, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów ze szkła. W naszej ofercie tej marki możesz wybrać przepiękne zestawy szklanek i kieliszków. Zachwycisz się również eleganckimi karafkami. Oferta zawiera kieliszki przeznaczone do różnych typów alkoholi.

NEWSLETTER
@