Karafka do whisky 500 ml Glamorous Zwiesel 1872

Kod produktu: SH-121604
CENA: 1 529,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Karafka do whisky 500 ml Glamorous Zwiesel 1872.

Karafka do whisky z serii Glamorous firmy Zwiesel Glas będzie idealna dla każdego rodzaju whisky - czy to szkockiej, burbonu czy single malt, stylowo i z prawdziwym aromatem. Cechą charakterystyczną tej serii jest dodatek czarnego kolru. W tym przypadku, czarnym elementem jest korek. Duża karafka o pojemności 500 ml jest pięknie zdobiona. Lekki, przerywany szlif oplata górną część karafki. Kolejny szlif wzdłuż karafki zakończony wyżłobionymi listkami, niczym linki kołyszące się na wietrze.

Kolekcja Glamorous to piękne, ręcznie formowane i misternie wycięte szkła, idealne do celebrowania codziennych okazji. Dzięki ekstrawaganckim kształtom, czarnej rękojeści i przyciągającemu wzrok krojowi, seria nawiązuje do lat dwudziestych XX wieku i projektu Art Deco. Glamorous staje się stylowym dodatkiem do każdego doskonałego menu i szczególnie efektownych chwil.

  • Materiał: szkło kryształowe
  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 9,9 cm
  • Pojemność: 500 ml
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Karafka do whisky 500 ml Glamorous Zwiesel 1872

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@