Forma do babki z kominem Brillance Nordic Ware

Kod produktu: 85777
  opinie: 0
Dostępna ilość: 16 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 244,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma do babki z kominem Brillance Nordic Ware. Upieczona w tej formie babka będzie miała elegancki, plisowany kształt.

Forma wykonana została w USA w fabryce firmy Nordic Ware z wysokiej jakości kutego aluminium o powierzni w kolorze miedzianym. Zastosowanie takiego materiału sprawi, że temperatura rozłoży się równomiernie i ciasto będzie wypieczone równo w każdymi miejscu. Aluminium ma właściwości nieprzywierające co ułatwia wyjmowanie wypieków z formy i jej mycie.

Przed każdym użyciem zaleca się posmarować formę tłuszczem i delikatnie obsypać wnętrze mąką. Nie zaleca się wypełniania formy do jej pełnej wysokości, wystarczy umieścić w niej tyle ciasta aby ¼ wysokości pozostała pusta. Dla uzyskania najlepszego odwzorowania kształtu należy przed włożeniem wypełnionej ciastem formy do piekarnika kilka razy uderzyć nią o blat stołu tak, aby ciasto dokładnie ją wypełniło. W ten sposób pozbędziemy się pęcherzyków powietrza, które mogły pozostać w cieście. Podczas użytkowania formy nie powinno się stosować ostrych narzędzi kuchennych, ani środków chemicznych, które mogą uszkodzić jej powierzchnię.

  • Średnica: 26 cm
  • Wysokość: 9,5 cm
  • Pojemność: 2,36 Litra
  • Materiał: kute aluminium
  • Nie używać ostrych narzędzi i środków chemicznych - mogą uszkodzić powierzchnię formy
  • Myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma do babki z kominem Brillance Nordic Ware

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykański producent Nordic Ware to ikona wśród tego rodzaju produktów. Historia Nordic Ware sięga 1946 roku, w którym to rodzina Dalquistów założyła niewielką firmę produkcyjną wytwarzającą patelnie oraz formy do wypieków.

NEWSLETTER
@