Elektryczny młynek grawitacyjny do pieprzu lub soli Kitchen Craft 22 cm

Kod produktu: MCGRAVITYMILL

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Elektryczne młynki do soli i pieprzu

Opis produktu

Elektryczny młynek grawitacyjny do pieprzu lub soli Kitchen Craft 22 cm z niezawodnym, ceramicznym mechanizmem mielącym. Młynek przeznaczony jest do mielenia soli, pieprzu oraz innych ziarnistych przypraw. Jego użycie jest bardzo proste i intuicyjne, wystarczy przechylić go nad potrawą, aby uruchomić elektryczny mechanizm mielący. Po użyciu po prostu wystarczy postawić go z powrotem na blacie lub stole bez obaw o bałagan spowodowany resztkami zmielonej przyprawy. Nadmiar zmielonej przyprawy spada do wnętrza urządzenia, a nie na powierzchnię stołu.

Miękkie w dotyku, antypoślizgowe wykończenie zapewnia pewny uchwyt, a elegancki, matowy, czarny design sprawia, że świetnie wygląda na stole. Ceramiczny mechanizm mielący zapewnia długotrwałą wydajność. Młynek zapakowany jest w kolorowe pudełko, stając się idealnym pomysłem na prezent dla smakoszy. Mechanizm młynka wymaga do działania 6 baterii AAA.

Master Class to seria produktów angielskiej firmy Kitchen Craft z ponad 600 akcesoriami z kategorii premium. Tworzą ją wyjątkowej jakości narzędzia i gadżety kuchenne, żeliwne garnki i patelnie, nieprzywieralne formy do pieczenia, naczynia i akcesoria do serwowania i prezentowania dań. Dla każdego, kto widzi się w roli Master Chefa.

  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 7 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne z matowym wykończeniem soft-touch
  • Mechanizm ceramiczny
  • Zasilanie: bateria AAA - 6 sztuk
  • Myć ręcznie
NEWSLETTER
@