Duża karafka porcelanowa 1 Litr New Norm Menu niebieska

Kod produktu: 2022760
CENA: 216,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Duża karafka porcelanowa na wodę i soki New Norm Menu. Świetnie sprawdzi się podczas obiadów, do których serwujemy wodę czy soki owocowe. Duża pojemność 1 Litra, w sam raz dla kilku osób.

Norm to seria zastawy stołowej charakteryzująca się skandynawską prostotą i estetyką, i wzbudza serca użytkowników na całym świecie. Bestsellerowa seria produktów duńskiej marki Menu o wyjątkowym, nordyckim charakterze. Każdy nowy produkt z tej serii testowany jest w wiodącej kopenhadzkiej restauracji Höst. Glazurowana porcelana wypalana jest dwukrotnie w temperaturze 1400oC dla zapewnienie jej maksymalnej wytrzymałości. Produkcja naczyń porcelanowych z serii New Norm, odbywa się w najnowocześniejszej fabryce w Europie, specjalizującej się w produktach dla restauracji oraz hoteli. Zapewnia to naszym produktom wyjątkową jakość i trwałość.

  • Materiał: porcelana
  • Pojemność: 1 Litr
  • Średnica: 10 cm
  • Wysokość: 24 cm
  • Projekt: Norm Architects
216,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
216,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@