Dozownik do płynu do naczyń z pojemnikiem na myjkę Caddy Penguin Umbra czarny

Kod produktu: 1008156-040
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 77,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Czarny dozownik do płynu do naczyń z pojemnikiem na myjkę. Duża średnica dozownika, ułatwia dozowanie płynu. Przez przezroczysty pojemnik kontrolujemy poziom mydła. Wygodny, duży pojemnik, zmieści myjkę do naczyń.

Penguin marki Umbra znajdzie zastosowanie w kuchni ale również w łazience, ponieważ przystosowany jest do przechowywania zarówno płynu do naczyń jak i mydła w płynie. Dzięki swojemu wyglądowi cieszy oko nadając pomieszczeniu charakter postępowej nowoczesności. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów na długo zachowuje swoje walory wizualne. Dozownik znajdzie zastosowanie zarówno w domu jak i firmie. Dzięki obłym kształtom nie ma on inwazyjnego charakteru i idealnie wkomponowuje się w otoczenie. Z pewnością połączenie jego funkcjonalności oraz walorów estetycznych spotka się dużą satysfakcją.

Łatwy w napełnianiu - wystaczy odkręcić transparentną część.

  • Wysokość: 19,7 cm
  • Pojemność: 355 ml
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Projekt: Umbra Studio

Umbra ma za sobą ponad 30 lat intensywnego rozwoju co zaowocowało obecnością w 25 tysiącach punktów detalicznych oraz dostępnością w 75 krajach na całym świecie. Umbra swój sukces zawdzięcza wyjątkowemu połączeniu nowoczesnych technologii, niepowtarzalnych projektów, kolorów oraz przystępnych cen.

NEWSLETTER
@