Dozownik do mydła z pojemnikiem na gąbkę simplehuman

Kod produktu: KT1159
  opinie: 3   czytaj opinie
CENA: 162,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Dozownik do mydła z pojemnikiem na gąbkę SimpleHuman znajdzie zastosowanie zarówno w łazience jak i kuchni. Można go napełnić płynem do mycia naczyń i używać w kuchni. Dołączony pojemnik na gąbkę to dodatkowe udogodnienie sprawdzające się podczas zmywania naczyń. Dźwignia do precyzyjnego dozowania płynu bez użycia wysiłku, wystarczy lekko nacisnąć, aby uzyskać niewielką ilość mydłu, dodatkowe naciśnięcie pozwoli otrzymać go jeszcze więcej. Duża pojemność pojemnika sprawia, że nie musimy często go uzupełniać. Łatwy demontaż usprawnia dokładne mycie, a szeroki otwór wlewowy uzupełnianie płynów.

  • Wysokość: 22,1 cm
  • Wymiary podstawy: 13,2 x 11 cm
  • Pojemność: 650 ml
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna chromowana
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dozownik do mydła z pojemnikiem na gąbkę simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  07-05-2018   JANKA

DOZOWNIK JEST TAKI JAK OCZEKIWAŁAM. ORYGINALNY, PORZĄDNIE WYKONANY, WART SWOJEJ CENY.

  22-12-2016   Magdalena

Produkt praktyczny, warto zakupić. Polecam

  12-12-2016   Agnieszka

Otrzymałam produkt w prezencie, spisuje się wspaniale. Faktycznie nie trzeba go często napełniać, więc pojemność jest dużym plusem. Dodatkowo bardzo łatwo można go wyczyścić, nie jest problematyczny. Idealnie wygląda w kuchni, dużo lepiej niż stojące butelki z płynem. Praktyczne i pomysłowe :)


Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@