Dozownik do mydła ceramiczny Blomus Sono tarmac

Kod produktu: B69154

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Dozowniki do mydła w płynie, dozowniki spieniające, dozowniki bezprzewodowe

Opis produktu

Dozownik do mydła ceramiczny Blomus Sono to ulepszenie projektu Twojej łazienki. Dozownik mydła w eleganckim kolorze Tarmac (asfalt) ma pojemność 250 ml mydła w płynie. Optymalna ilość mydła może być dozowana przez zastosowanie lekkiego nacisku na wewnętrzną głowicę pompy. Matowa, miękka w dotyku powierzchnia w ciemnym, aksamitnym odcieniu szarości jest przyjemna w dotyku. Aby ponownie napełnić mydło, po prostu pociągnij głowicę dozownika, wlej płyn i wepchnij ją z powrotem do końca.

Sono to ceramiczne akcesoria do łazienki projektowane zgodnie z hasłem wszystko czego potrzebujesz to dobre samopoczucie. Wykonane z najwyższą starannością, zaprojektowane przez markę Blomus. Obłe kształty, świetne wykończenie, praktyczne akcesoria, które ozdobią Twoją łazienkę. W tej wyjątkowej, nowoczesnej serii znajdziesz dozowniki do mydła w płynie, szczotki do WC, praktyczne pojemniki łazienkowe i podstawki.

Blomus to jeden ze światowych liderów w produkcji elementów wyposażenia wnętrz, a w szczególności akcesoriów łazienkowych. Firma słynie z indywidualnego, ekskluzywnego stylu z wykorzystaniem prostych kształtów geometrycznych i stosowania najwyższej jakości materiałów.

  • Średnica: 8,5 cm
  • Wysokość: 14 cm
  • Szerokość: 9,5 cm
  • Pojemność: 250 ml
  • Materiał: ceramika, tworzywo sztuczne, silikon
  • Projekt: Flöz Industrie Design
NEWSLETTER
@