Dozownik do mydła z pompką 473ml simplehuman stal matowa

Kod produktu: KT1188
Dostępna ilość: 13 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 295,00 zł
ILOŚĆ: -+

Dozownik do mydła z pompką 473ml simplehuman stal matowa. Wyposażony w pompkę pulsacyjną, wykonany ze stali nierdzewnej, został zaprojektowana od wewnątrz. Jego innowacyjna konstrukcja obejmuje dużą rurkę pompki, która pozwala na większy przepływ mydła lub środka dezynfekującego – bez względu na to, jak jest gęsty – przy znacznie mniejszym wysiłku. Łożyska kulkowe umieszczone w górnej i dolnej części pompy zapobiegają przedostawaniu się powietrza, co zapobiega kapaniu, wyciekaniu lub wysychaniu mydła. Wystarczy lekkie dotknięcie dziobka, aby uzyskać sporą porcję mydła – a jest on zaprojektowany na ponad 150.000 naciśnięć – to ponad 15 użyć dziennie przez 27 lat! Szeroki otwór lejka sprawia, że ​​uzupełnianie jest szybkie, łatwe i bez bałaganu.

Unikalny mechanizm pulsacyjny wyposażony jest w zawory bezpośredniego wlotu i gładki tłok o niskim współczynniku tarcia do dozowania mydła lub środka dezynfekującego przy 60% mniejszym wysiłku niż zwykłe pompy.

Korpus ze stali nierdzewnej, odlewana głowica pompki i wysokiej jakości części o niskim oporze są testowane pod kątem wytrzymałości - ponad 150.000 naciśnięć co odpowiada ponad 300 jednorazowym, plastikowym dozownikom z mydłem.

Innowacyjna konstrukcja zaworu zwrotnego odprowadza mydło z dyszy na ułamek sekundy po każdym dozowaniu, aby był czysty i nie mydło nie kapało. Wylewka pompy pulsacyjnej ma niewidoczną powłokę z jonów srebra Agion*, która jest odporna na odciski palców i rozprzestrzenianie się zarazków.

  • Pojemność: 473 ml
  • Wysokość: 18 cm
  • Szerokość: 9,9 cm
  • Głębokość: 9,6 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

*Agion® to naturalna technologia, eliminuje 99,9% wszystkich bakterii oraz zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni. Kluczowymi elementami technologii Agion są srebro, miedź i cynk, które są bardzo skutecznymi środkami przeciwbakteryjnymi. System aktywuje się po kontakcie z wilgocią zapewnia ciągłą, długotrwałą ochronę.

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Dozownik do mydła z pompką 473ml simplehuman stal matowa

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@