Deska do krojenia i serwowania Liść Jesionu Spring Copenhagen

Kod produktu: 2008
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 169,00 zł
ILOŚĆ: -+

Deska do krojenia i serwowania Liść Jesionu Spring Copenhagen. Ciesz się pięknymi liśćmi przy stole. Deska o kształcie liścia jesionu jest częścią nowej, pięknej serii desek do krojenia. Seria została zaprojektowana przez projektantkę FaPrik, z marki projektowej Mette Geisler Dragelykke. Deska do krojenia ma praktyczny rozmiar (34x20 cm), dzięki czemu jest łatwa w użyciu zarówno w kuchni jak i przy stole jadalnym. Kilka funkcji w jednym produkcie: liść jesionu działa zarówno podczas serwowania tapas, jako klasycznej deski do krojenia, oraz jako podstawka do gorących garnków lub patelni. Deska wykonana jest z mahoniu i została naoliwiona woskiem pszczelim i sama w sobie stanowi element dekoracyjny, jeśli powiesisz ją na ścianie, na skórzanym sznurku. Nawet gdy leży przy stole, daje naturalną estetykę i poczucie, że natura jest blisko ciebie.

  • Długość: 34 cm
  • Szerokość: 20 cm
  • Grubość: 1,3 cm
  • Waga: 0,34 kg
  • Materiał: drewno mahoniowe zabezpieczone woskiem pszczelim, rzemień skórzany
  • Projektant: FaPrik
  • Uwaga: produkt wykonany jest ręcznie z naturalnego drewna - każda deska może różnić się ze względu na charakterystykę usłonienia. Dla lepszego wykończenia i konserwacji od czasu do czasu używaj wosku pszczelego.
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Deska do krojenia i serwowania Liść Jesionu Spring Copenhagen

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Wyróżnij swoje wnętrze ozdabiając je akcesoriami prosto z Danii. Do kuchni salonu czy na prezent, znajdziesz tu wyjątkowe produkty wykonane z drewna, ręcznie malowane. 

NEWSLETTER
@