Deska do krojenia healthy plan by ann okrągła

Kod produktu: DDO001

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Deski do krojenia drewniane

Opis produktu

W każdej prawdziwej kuchni, niezależnie od miejsca świata zawsze muszą znaleźć się pewne elementy wyposażenia, bez których nie da się przygotować codziennych posiłków. Takim elementem jest również nasza okrągła, kuchenna deska drewniana do krojenia marki stworzonej przez Anię Lewandowską – HPBA! Gruba, solidna deska wykonana z najwyższej jakości drewna dębowego, to najlepsze co możesz wybrać dla siebie i swojej kuchni. Dębowe drewno zagwarantuje Ci, że deska będzie stabilna, solidna i wytrzymała. Będzie odporna na zarysowania i pęknięcia. Co ważne, jest również łatwa w czyszczeniu dzięki czemu z łatwością uda się zachować w higienie stanowisko pracy. Drewniana powierzchnia jest również przyjazna dla ostrzy noży wykonanych z różnych tworzyw. Nie musisz więc się martwić, że Twoje noże stracą na skuteczności. Dodatkowym atutem jest wygląd deski. Mocno zarysowane słoje drewna, oraz naturalny kolor, sprawiają, że jest ona ponadczasowym, klasycznym dodatkiem do każdej kuchni, również Twojej! Praktyczny, okrągły uchwyt pozwoli Ci na sprawne manewrowanie deską, łatwe przenoszenie i przechowywanie.

Wybierajcie, eksperymentujcie, bawcie się w kuchni, szukając smaków i aromatów.

Nie wyobrażam sobie życia bez własnoręcznie przygotowanych posiłków. Nie tylko dlatego, że staram się wprowadzać do swojej diety m. in. zamienniki mąki pszennej i jajek, ale również dlatego, że wiem, ile niezdrowych składników znajduje się w gotowym pożywieniu. Często radzę (np. czytelnikom mojego bloga), aby wybierali owoce i warzywa od sprawdzonych, najlepiej stosujących ekologiczne metody uprawy, dostawców.

Według mnie, jednym z najważniejszych akcesoriów kuchennych jest deska do krojenia, dlatego przygotowałam dla Ciebie deskę HPBA. Mam nadzieję, że będzie Ci przypominać, żeby żyć zdrowo i aktywnie i dopingować Cię do uprawiania sportu. Nie zapomnij o przygotowaniu zdrowych posiłków np. do pracy, gdzie jesteś narażony na słodkie przekąski z osiedlowego sklepiku. Domowe laboratorium smaków czas zacząć!

Ania Lewandowska

ZALETY DESKI:

  • średnica: 27cm
  • grubość: 1,8cm
  • wykonana z trwałego drewna dębu
  • wyraźnie widoczne słoje drewna
  • powierzchnia przyjazna ostrzom noży
  • wygodny uchwyt do trzymania i zawieszenia
  • wypalone logo HPBA
  • wyprodukowana w Polsce

NEWSLETTER
@