Deseczka do serwowania i krojenia akacjowa Modern Kitchen Typhoon 25 x 20 cm

Kod produktu: 1401.195
  opinie: 0
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 43,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Deseczka do serwowania i krojenia akacjowa Modern Kitchen Typhoon o wymiarach 25 x 20 cm. Znakomicie przyda się zarówno do serwowania pieczywa, serów, wędlin, warzyw, owoców, tartinek czy przekąsek jak i ich krojenia. Może także posłużyć jako deseczka śniadaniowa jako duży talerz. Wykonana z drewna akacjowego o wyjątkowych, ciemnych słojach. Dekoracyjna struktura i piękne słoje drewna idą w parze z jej wytrzymałością i trwałością. Otwór w posłuży do odwieszenia.

W rzeczywistości odcienie poszczególnych egzemplarzy desek mogą się od siebie różnić, co wynika z faktu, że do produkcji używany jest materiał naturalny o niejednorodnej strukturze.

  • Wymiary: 25 x 20 cm
  • Grubość: 1,2 cm
  • Materiał: drewno akacji
  • Myć ręcznie, nie moczyć

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Filozofia marki Typhoon polega na dostarczaniu akcesoriów w przystępnych cenach. Podróże po całym świecie, zarówno do krajów rozwijających się jak i modowych stolic świata, zaowocowały pomysłami, które przy odrobinie miłości i uwagi, umożliwiły powstanie niezwykłych produktów do kuchni. Pomysł okazał się trafiony i brytyjscy klienci zaczęli kupować całe serie produktów oraz prosić o kolejne, starannie dobrane wielkości oraz kolorystykę. W związku z tak pozytywnymi reakcjami, postanowiliśmy opracować więcej produktów na szerszy rynek. Utalentowani projektanci i twórcy produktów Typhoon, zaczęli tworzyć zupełnie nowe kolekcje innowacyjnych produktów przeznaczonych także na rynki poza Wielką Brytanią.

NEWSLETTER
@