Butelka z ustnikiem w kształcie rurki LEW ZOO Aladdin 0,35 Litra

Kod produktu: 10-08541-003
Marka: Aladdin
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 48,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Butelka z ustnikiem w kształcie rurki LEW ZOO Aladdin o pojemności 0,35 Litra. Butelka wyposażona jest w wygodny ustnik, który jeśli jest nieużywany, można złożyć i schować w pokrywce. Uchwyt do przenoszenia ułatwi dziecku trzymanie butelki podczas picia. Szeroki wlew zamknięty jest szczelną zakrętką, dzięki czemu łatwo butelkę napełnić i umyć.

  • Pojemność: 0,35 Litra
  • Średnica: 7,2 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Materiał: Tritan - tworzywo sztuczne PP wolne od BPA - nie pochłania zapachów, nie rozwijają się na nim drobnoustroje, jest lekki i wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia i działania promieni UV
  • Należy myć ręcznie

Przyjmuje się, iż osoby dorosłe oraz dzieci o masie ciała powyżej 40 kg, średnio na 1 kg masy powinny wypijać 30-35 ml wody. Osoba o masie ciała wynoszącej 70 kg powinna spożywać około 2.25 Litra wody dziennie.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Butelka z ustnikiem w kształcie rurki LEW ZOO Aladdin 0,35 Litra

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  06-08-2020   Beata Kraków

Fantastiko! fajna buteleczka dla dzieci, stosuje ją zarówno na wodę jak i na soki, nie absorbuje smaków, po wypłukaniu po soku można nalać wodę i nie czuć smaku soku. polecam

  09-04-2020   Ja

ok


Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@