Butelka szklana na wodę ze szczelnym zamknięciem Enjoy Aladdin zielona

Kod produktu: 10-06374-006
Dostępna ilość: 12 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 85,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Szklana butelka na wodę z silikonowymi dodatkami Enjoy marki Aladdin o pojemności 0,5 litra to odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie na nasze nawodnienie podczas podróżowania. Wykonana z odpornego na uszkodzenia, trwałego i higienicznego szkła. Wyposażona w wygodny i szczelnie zamykany ustnik. Szerokie zamknięcie ułatwia napełniania i mycie butelki. Silikonowa, szeroka opaska i uchwyt do przenoszenia to przyjemne i bezpieczne użytkowanie.

  • Pojemność: 0,5 Litra
  • Średnica: 7,8 x 7,5 cm
  • Wysokość: 22,3 cm
  • Materiał: szkło, tworzywo sztuczne PP wolne od BPA - nie pochłania zapachów, nie rozwijają się na nim drobnoustroje, jest lekki i wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia i działania promieni UV, silikon
  • Można myć w zmywarce

Przyjmuje się, iż osoby dorosłe oraz dzieci o masie ciała powyżej 40 kg, średnio na 1 kg masy powinny wypijać 30-35 ml wody. Osoba o masie ciała wynoszącej 70 kg powinna spożywać około 2.25 Litra wody dziennie.

Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@