Blok z nożami kuchennymi orzechowy Signature Q Robert Welch

Kod produktu: SIGQW2091V/5
CENA: 1 060,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Blok z nożami kuchennymi orzechowy Signature Q Robert Welch. Elegancki i praktyczny dodatek do Twojej kuchni. Wykonany z połączenia forniru, stali nierdzewnej oraz tworzywa ABS. Blok ma cztery przegrody na noże kuchenne, wykonane z tworzywa ABS, aby bezpiecznie je przechować. W każdej z przegród znajduje się magnes, który przyciąga grzbiet noża do bloku, zapobiegając uszkodzeniu krawędzi tnącej podczas ich wkładania lub wyjmowania. Przegrody na noże są w trzech rozmiarach w podziale: 1 x mała, 2 x średnia , 1 x duża. W zestawie z blokiem otrzymujesz następujące noże:

  • nóż do chleba Signature 22 cm
  • nóż szefa kuchni Signature 16 cm
  • nóż uniwersalny Siganture 14 cm
  • nóż do warzyw Signature 10 cm

Każdy nóż wykonany jest z jednego kawałka specjalnie utwardzanej, niemieckiej stali nierdzewnej DIN 1.4116. Ostrze wykonane jest ręcznie metodą japońską i ma kąt nachylenia 15° co czyni je niezwykle ostrym (większość noży europejskich ma ostrze o nachyleniu 20°). Ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść jest wytwarzana z wytrzymałego tworzywa sztucznego DuPont™ metodą iniekcji. Dzięki temu, że rękojeść wykonana jest z jednolitego kawałka tworzywa, wyeliminowano potrzebę nitowania zwiększając walory estetyczne.

W testach przeprowadzonych przez niezależną organizację CATRA (Cutlery and Allied Trades Research Association) noże Signature otrzymały ocenę DOSKONAŁY we wszystkich kategoriach. Tylko 1% spośród 427 ocenianych noży osiągnęło podobny wynik.

Uwaga! Do bloku nie pasują następujące noże Robert Welsh: nóż elastyczny do mięsa Signature 30 cm; nóż Santoku 17 cm Signature - szeroki; nóż szefa kuchni Signature 25 cm

  • Szerokość: 13 cm
  • Wysokość bloku: 21,3 cm
  • Wysokość bloku z nożami: 30 cm
  • Głębokość: 21,8 cm
  • Materiał: fornir jesionowy, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne ABS

Rozwiń
Produkty powiązane
102,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Blok z nożami kuchennymi orzechowy Signature Q Robert Welch

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Robert Welch był jednym najbardziej znanych brytyjskich projektantów i jubilerów minionego wieku. Rodzinnej firmie, prowadzonej teraz przez jego spadkobierców, wciąż przyświeca jego przekonanie, że każdy zasługuje, by w codziennym życiu używać pięknych przedmiotów.

NEWSLETTER
@