Urządzanie biura – akcesoria, których nie może zabraknąć

Urządzanie biura – akcesoria, których nie może zabraknąć

W przestrzeni biurowej drobne akcesoria odgrywają kluczową rolę. To dzięki nim możesz zaprowadzić porządek, który zapewni Ci efektywną pracę. Staranny dobór drobiazgów mieszczących się na biurku jest niezwykle ważny również ze względu na to, że są one jednym z elementów budujących Twój wizerunek przed partnerami biznesowymi. Stylowe organizery, zszywacze czy pudełka na dokumenty tworzą klimat profesjonalizmu i zapewniają Ci komfort w czasie wypełniania codziennych obowiązków. Czego zatem nie powinno zabraknąć w Twoim biurze?

Przybory piśmiennicze zawsze pod ręką

W każdym biurze nie brakuje długopisów, ołówków i zakreślaczy. Aby nie leżały bezładnie na blatach i w szufladach, wystarczy niewielki funkcjonalny organizer. Dzięki kilku pojemnikom wchodzącym w skład tego akcesorium zapanujesz nad wszystkimi drobiazgami niezbędnymi w pracy. Z łatwością uporządkujesz i posegregujesz przybory do pisania, a inne niewielkie przedmioty jak okulary, klipsy do papieru bądź karteczki samoprzylepne będziesz mieć zawsze pod ręką. Być może Twoi współpracownicy lub klienci mają zwyczaj „pożyczania” sobie długopisów? Możesz temu zaradzić w prosty sposób. Wystarczy, że postawisz na biurku podstawkę z długopisem na uwięzi. Jej stylowy i nowoczesny wygląd stanowi znakomitą dekorację. Gadżet sprawi, że Twoje długopisy nareszcie przestaną znikać w tajemniczy sposób.

Organizer na biurko Theo Philippi

Długopis z podstawką Philippi

Organizer na dokumenty warunkiem porządku

Praca w biurze wiąże się na ogół z dużą liczbą dokumentów i innych ważnych pism. Skuteczną drogą do zapewnienia wśród nich ładu jest zaopatrzenie się w odpowiednie organizery. Pozwolą z łatwością posegregować kartki z notatkami czy korespondencję biznesową. Szczególnie stylowo prezentują się solidne, drewniane pudełka na dokumenty. Niewątpliwie porządek w papierach firmowych jest warunkiem sprawnej i wydajnej pracy w biurze, dlatego koniecznie o niego zadbaj.

Pudełko na dokumenty Script Philippi

Spinacze – zawsze na swoim miejscu

Spinacze są przedmiotami, których pełno w każdym biurze. Często znajduje się je w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Sprawiają wrażenie wszędobylskich. Bywa i tak, że właśnie w momencie, gdy są Ci najbardziej potrzebne, nie potrafisz żadnego znaleźć. A przecież tyle ich było… Jest na to rada! Magnetyczny stojak na spinacze sprawi, że drobiazgi znajdą swoje stałe miejsce, a Ty będziesz mieć je pod ręką zawsze, gdy będą potrzebne. Wykonane z polerowanego niklu stojaki na spinacze prezentują elegancki minimalizm. To wyjątkowo funkcjonalna ozdoba biurka.

Stojaki magnetyczne na spinacze Bull Bear Philippi

Dekoracja do zadań specjalnych – kulki antystresowe

Praca wiąże się ze stresem, zmęczeniem, chwilami zwątpienia. Jeśli spędzasz wiele godzin w biurze, potrzebujesz od czasu do czasu chwili przerwy niezbędnej do uporządkowania myśli. Warto mieć wtedy pod ręką niezwykle stylowy gadżet, jakim są kulki antystresowe. Wykonane z polerowanej stali kulki umieszczone na magnetycznej podstawce pozwolą Ci na chwilę wytchnienia. Układanie z nich fantazyjnych figur świetnie odciąży przepracowany umysł. Dzięki tej prostej czynności możesz po chwili przerwy wrócić do swoich zadań z nową energią. Uważaj tylko na jedno - zabawa w tworzenie kształtów ze stalowych kulek naprawdę wciąga!

Kulki antystresowe wersja limitowana Luxury Malo Philippi

Telefon zawsze gotów do pracy

Telefon komórkowy jest jednym z podstawowych narzędzi pracy w biurze. Bywa, że urządzenie wymaga pilnego naładowania i to zwykle w najmniej odpowiedniej chwili. Gniazdka nie zawsze umieszczone są w komfortowych miejscach, dlatego przydatnym nowoczesnym gadżetem do biura jest bezprzewodowa ładowarka do smartfonu. Dzięki temu przemyślanemu urządzeniu nie będziesz już potykać się o kable podłączone do ładującego się telefonu. Prosty i elegancki kształt urządzenia doskonale pasuje do profesjonalnej stylistyki biurowej.

Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów z podświetleniem LED DeMarkt Techno

Komentarze (0)

napisz komentarz