Promocyjne ceny na zegary ścienne NeXtime

Promocyjne ceny na zegary ścienne NeXtime

Kupuj zegary w cenach niższych niż rynkowe. Ceny wielu modeli zegarów zostało obniżonych do poziomu, który jest dostępny na niemal każdą kieszeń. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się niższą ceną.

Zegary na ścianę marki NeXtime od wielu lat goszczą w naszej ofercie. Wprowadzone kilka lat temu na nasz rynek zostały dobrze przyjęte. Z pewnością zasługą jest ich wysoka jakość zarówno wykonania jak i działania. Użyte w nich materiały są dobrej jakości: szkło, metal, tworzywa sztuczne - wszystkie elementy wykonane są z należytą dbałością o szczegóły. 

Najważniejsze - serce zegara - to mechanizm. NeXtime stosuje zarówno klasyczne rozwiązania, czyli mechanizmy cicho tykające jak i w większości modeli mechanizmy płynące - tzw. ciche. Zastosowanie takich mechanizmów sprawia, że mogą one być używane w pomieszczeniach, w których wymagana jest niczym niezakłócona cisza - np. w sypialni. Jak i przez użytkowników, których tykanie zegara denerwuje czy irytuje.

NeXtime to jedna z tych marek, które kreują wygląd produktów i są naśladowane przez innych, mniej znaczących producentów. Mnogość modeli sprawia, że każdy znajdzie wśród nich ten swój wymarzony, czy dopasowany do pomieszczenia, w którym ma być umieszczony.

Znajdziesz wśród przecenionych zegarów zarówno te okrągłe, z klasycznym cyferblatem, jak i kwadratowe zegary na ścianę, dla lubiących proste, wyraźne kształty.

zegar ścienny royal

Zegar ścienny Royal kup teraz o 100 złotych taniej.

kwadratowy zegar ścienny wood square

... kwadratowy zegar Wood Square kupisz o 200 złotych taniej.

Zegar dla miłośników darta kosztuje teraz taniej o 50 złotych, czyli za 149,00 zł otrzymujesz świetny prezent dla gracza w lotki.

zegar dla gracza w lotki

Dla użytkowników urządzeń Apple z pewnością należy się powiesić na ścianie zegar iPad w cenie 249,00 zł

zegar ipad

Te i ponad 60 innych modeli zegarów na ścianę znajdziesz w naszej letniej promocji NeXtime.

Komentarze (0)

napisz komentarz