Oświetlenie do jadalni - ażurowe lampy wiszące DeMarkt

Oświetlenie do jadalni - ażurowe lampy wiszące DeMarkt

Oświetlenie do jadalni

Ażurowe lampy wiszące DeMarkt. Nowe modele lamp wiszących, dedykowane do umieszczenia nad stołem w jadalni lub wyspą w kuchni.

Lampa wisząca nad wyspę w kuchni - ażurowa konstrukcja DeMarkt Loft

Hexagonalna lampa o wyjątkowo prostej konstrukcji, która ma za zadanie wyeksponować designerskie żarówki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, otrzymasz dużo światła w kuchni czy jadalni. Prostokątna, metalowa lampa w kolorze czarnym będzie pasowała do wnętrz urządzonych zarówno w stylu loftowym jak i nowoczesnym. Proste kształty, czarny kolor, dobre materiały - wszystko połączone w jedną spójną całość, aby cieszyć Twoje oko.

Lampa ażurowa do sypialni

Umieszczając ją w sypialni użyskasz dużo ciepłego światła (jeśli użyjesz żarówki o takiej temperaturze barwowej).

Lampa wisząca czarna klatka na cztery żarówki DeMarkt Loft

W metalowej, czarnej klatce umieść cztery żarówki, aby uzyskać lampę w stylu loftowym. Prosta konstrukcja lampy bez zbędnych ozdobników to rozwiązanie do pomieszczeń, w których lubisz odpoczywać. Duży, przestronny salon, palenisko, dwa fotele - uszaki i obowiązkowo książka. Otaczające Cię ciepło z pewnością potrzebuje ciepłego oświetlenia - wykorzystaj żarówki o ciepłej barwie i rozświetl nimi swoje ulubione pomieszczenie.

Lampa wisząca geometryczna - ażurowa konstrukcja DeMarkt Loft

Geometryczna lampa o ażurowej konstrukcji zaprojektowna z myślą o połączeniu w szereg i umieszczeniu na różnych wysokościach. Uzyskasz w ten sposób wyjątkowe oświetlenie w jadalni, kuchni, a nawet w sypialni. Zastanów się, czy taki model lampy nie będzie pasował do Twojego pomieszczenia.

Lampa wisząca nad stół - ażurowa konstrukcja DeMarkt Loft

Metalowy, czarny lampion, w którym umieścisz cztery żarówki, z pewnością przypadnie Ci do gustu. Umieść go nad kuchenną wyspą w szerego z dwoma kolejnymi, a uzyskasz pięknie rozświetloną kuchnię. Stylistycznie będzie pasował do wyposażenia w kolorystyce białej i czarnej, i stanowił będzie wyjątkowy akcent.

Nowości od DeMarkt uzupełniają naszą ofertę o wyjątkowe lampy ażurowe do kuchni czy jadalni.

Komentarze (0)

napisz komentarz