Oryginalne gadżety na prezenty VW Collection

Oryginalne gadżety na prezenty VW Collection

Długo oczekiwane, oryginalne gadżety VW Collection by Brisa już w sprzedaży! Gratka dla fanów starej motoryzacji, a w szczególności kultowych VW Bulli i VW Beetle. Wyjątkowe auta, które dzięki zaangażowaniu swoich miłośników, nadal jeżdżą po drogach.

Gadżety na prezenty VW Collection Brisa

Gadżety na prezenty dla fanów busa VW T1 Bulli

Bulli to pseudonim dla legendarnego i kultowego busika marki Volkswagen, który fascynuje miłośników motoryzacji od dziesięcioleci. Bulli inspiruje wielu fanów na całym świecie. Historia motoryzacji, która w kolejnych wariacjach na przestrzeni lat, VW Bus pozostaje kultowym symbolem oryginalności, ewolucji i niezależności. Gadżety związane z VW obejmuje wszystkie te emocje i .... wyraz wolności!

Breloczki do kluczy samochodowych VW

Breloki do kluczy samochodowych VW T1

Duży wybór breloczków o kształcie i z wizerunkiem kolorowych busów T1. Miłośnicy kultowych samochodów z pewnością będą nimi zauroczeni. Jeżeli szukasz prezentu dla nich to będzie to strzał w 10!

Kubek emaliowany VW bus

Metalowe kubki emaliowane VW

Kto pamięta stare, metalowe kubki, które używało się kiedyś w domach? Zwykłe szklanki czy ceramiczne kubki łatwo uszkodzić i zbić. W metalowych kubkach nic nie może się stać. No może emalia odpryśnie, gdy kubek uderzy w coś twardego. Kubki z wizerunkami starych VW w różnych wersjach kolorystycznych, od klasycznych, biało-czerwonych po kopie z lat 70 w barwy związane z Flower Power, tęczą czy pacyfą. Kup kubek stalowy i ciesz się nim do końca...

Saszetki - kosmetyczki busik VW T1

Kosmetyczki i saszetki neoprenowe o kształcie busa kultowego VW T1 z deską surfingową

Neoprenowe kosmetyczki, które będą także świetną, praktyczną saszetką czy pojemnikiem na zimne napoje, gdy wybierasz się na kemping czy na plażę. Kup i zabierz ze sobą wyjątkową, kolorową kosmetyczkę o kształcie busa T1. Spraw też prezent swojej bliskiej osobie, która też będzie chciała mieć tak wyjątkową kosmetyczkę.

Zegary ścienne VW Collection

Zegary ścienne VW Collection

Koniecznie musisz go mieć. Kolorowy zegar ścienny o kształcie busa T1 z serii VW Collection. 

Koce piknikowe VW Collection

Koce piknikowe VW Bulli

Zabierz ze sobą na piknik za miastem wygodny, koc piknikowy z nadrukiem VW Bulli!

Skarbonka VW Bulli

Kolorowe skarbonki VW Bulli

Odłóż na czarną godzinę trochę gotówki! Pomoże Ci w tym kolorowa skarbonka VW Bulli. Kup i podarują ten gadżet miłośnikowi starej motoryzacji.

Kubki porcelanowe na prezent VW

Kubki porcelanowe z wizerunkiem VW T1

Dużo modeli z kolorowymi nadrukami. Idealne na prezent!

zegary stołowe - puszka VW

Zegary stołowe VW w kształcie puszki

Co kupić na prezent? Często stoimy przed takim problemem... co dla osoby bliskiej? dla przyjaciół? dla współpracowników na prezent biznesowy? Kup zegar stołowy w kształcie puszki. Śmieszny gadżet od VW Collection.

Budzik - stary prędkościomierz samochodowy VW

Retro, Vintage, Oldschool! Tyle określeń, a jeden produkt! Na prezent? idealny! Stary prędkościomierz, który był pierwowzorem tego budzika! Polecamy!

Gadżety VW Beetle

Po wprowadzeniu VW Beetle do domów na całym świecie, szybko stał się kochanym przez wszystkich. Dziś legendarny VW Beetle jest uwielbiany na całym świecie ze względu na swój niepowtarzalny styl i duch minionej epoki. Uwielbiamy tego robaka!

Komentarze (0)

napisz komentarz