Najmodniejsze lampy 2018

Najmodniejsze lampy 2018

Modne lampy 2018 – miedź i inne metale

Nie da się zaprzeczyć, że w tym roku wszyscy pokochali metale i metaliczne wykończenia. Te w kolorze miedzi są równocześnie eleganckie i niezobowiązujące. Umieszczone we wnętrzu urządzonym swobodnie, nieco w stylu industrialnym, stworzą ciekawy kontrast z surowymi elementami. Z kolei bardziej eleganckie i klasyczne wnętrze stanie się dzięki nim cieplejsze. Doskonałym przykładem jest miedziana lampa stołowa z czarnym kloszem, która będzie pasować niemal wszędzie. Jednocześnie, oprócz metali wykończonych na wysoki połysk, wciąż można spotkać bardziej surowe. Najlepiej sprzedające się oświetlenie zasiliła również designerska lampa sufitowa o nierównej powierzchni.

Lampka stołowa miedziana

Modne oświetlenie w wydaniu klasycznym

W zestawieniu bestsellerów oświetlenia goszczą także żyrandole. Zależnie do swojego gustu można wybrać klasyczne lub nowoczesne, bardziej strojne albo grające geometryczną formą lampy wiszące. Przykładowo, biały żyrandol z delikatnymi zdobieniami lub klasycznie ciemnozłoty dopełni niejedno wnętrze. Najlepiej sprzedające się oświetlenie to również plafony. Są one świetne do mieszkań, w których sufit jest zbyt niski na żyrandol. Jeśli pomieszczenie jest za to rozległe, taka lampa optycznie wyrówna jego proporcje. Warto też wybierać je do domów, gdzie dużo się dzieje i wszyscy są ciągle w ruchu. Plafony sprawdzą się w nich lepiej niż lampy wiszące.

biały żyrandol kwiatowy

Surowe kolory i geometria – najlepsze lampy do nowoczesnych wnętrz

Nowoczesne dodatki do domu mają wielką grupę zwolenników. Wśród ulubieńców naszych klientów królują w tym roku ciemne kolory, czyli czerń i szarość, ale nie tylko. Najlepiej sprzedające się lampy to m.in. nowoczesny żyrandol z podobnymi do reflektorów kloszami, ale także białe plafony w geometryczny wzór. Ich pełna uroku, zabawna forma pasuje do awangardowo urządzonych i minimalistycznych wnętrz, ale sprawdzi się znakomicie również w pokoju dziecięcym, gdzie będzie dosyć neutralna. Geometryczną formę mogą przyjąć również lampy w wydaniu bardziej glamour, z wiszącymi sznurami z drobnych kryształków.

żyrandol nowoczesny

Lampy z motywami roślinnymi

Można je spotkać w żyrandolach, mniej lub bardziej wystylizowane, ale także w innych rodzajach lamp. Motywy florystyczne cieszą się dużym uznaniem. Wnętrza stają się dzięki nim subtelne, romantyczne i kobiece. Dzięki lekkości ażurowej konstrukcji, pomieszczenie nie jest przytłoczone ozdobną lampą, ale wypełnione światłem i przestrzenią. Lampy z kwiatowym motywem MW-Light w wersji sufitowej i wiszącej okazały się należeć do ulubionych naszych klientów. Takie bestsellerowe oświetlenie może wzbogacić sypialnię, subtelny kobiecy salon, może także rozświetlać wnętrze salonu fryzur czy paznokci.

Lampa sufitowa kwiatowa

Więcej bestsellerów oświetlenia znajdziecie w naszej nowej kategorii, w której wybraliśmy najlepiej sprzedające się lampy roku 2018. :)

Komentarze (0)

napisz komentarz