Jaki prezent do 50-60 zł?

Jaki prezent do 50-60 zł?

Czy poszukujesz niedrogiego, lecz jednocześnie oryginalnego, solidnie wykonanego i przydatnego prezentu? Jeżeli tak to z pewnością odnajdziesz coś ciekawego w naszym sklepie. Tańsze produkty znanych projektantów i najbardziej cenionych firm? Tak, możesz wybrać ciekawe upominki dla najbliższych spośród produktów najlepszych producentów.

Gadżety do 60 złotych

Nie wydając zbyt wielu pieniędzy otrzymujesz produkt wysokiej jakości, świetnie zaprojektowany i przede wszystkim oryginalny. Możesz najbliższemu przyjacielowi z okazji 18 urodzin podarować np. otwieracz do butelek montowany na ścianie.

Otwieracz do butelek montowany na ścianie

Tani prezent na parapetówkę

Twoi znajomi urządzający parapetówkę z pewnością ucieszą się z wesołego pojemnika na korespondencję w kształcie kaktusa, który z pewnością nie zniknie w czeluściach szafki, a będzie pełnił również rolę dekoracyjną.

Pojemnik na korespondencję

Prezent do 60 złotych dla niej

Siostrze, która preferuje zdrowy styl życia i odżywiania, warto podarować jakiś uroczy ale jednocześnie funkcjonalny drobiazg - na pewno zaskoczysz ją butelką na wodę z kontrolą spożycia w wyjątkowym, różowym kolorze.

Butelka na wodę z kontrolą spożycia

Fajny, tani prezent świąteczny

Dla uwielbiającej herbatę cioci najlepszym podarunkiem będzie dzbanek na miód z czerpakiem, którego nie pomyli z żadnym innym.

Dzbanek na miód z czerpakiem

Breloczek do kluczy na prezent do 60 złotych

Jeżeli nie znajdziesz niczego interesującego w tym przedziale cenowym to nie pozostaje Ci nic innego jak podarować ponadczasowy breloczek do kluczy do 60 zł. Czasy zwykłych, niedopasowanych do użytkownika breloczków już dawno minęły. Teraz możemy wybierać spośród setek modeli i wzorów, aby dopasować wygląd, wielkość i kolor breloczka do konkretnego użytkownika. W cenie do kilkudziesięciu złotych kupisz breloczek w kształcie psa, myszy czy świnki. Dla kobiety brelok w kształcie serca czy aniołka, dla nastolatka... brelok o kształcie diabła. Dla kolarza... brelok Biker. Brelok dla policjanta to oczywiście kajdanki... Jeżeli obdarowywany ma psa to kup mu brelok Scotty.

Brelok do kluczy Kajdanki

Brelok jamnik

W sklepie Galeria Limonka znajdziesz mnóstwo pięknych prezentów i gadżetów w cenie do 50 czy 60 zł, które możesz podarować najbliższym. Ty nie nadszarpniesz budżetu, a obdarowani będą zachwyceni, bo najważniejsza jest pamięć i dobry pomysł na prezent.

Komentarze (1)

napisz komentarz
03-12-2017 12:11   Anastasia

Ja na homedome ostatnio robiłam prezenty ;) Fajne akcesoria kuchenne i wlasnie cenowo w takim przedziale ;)