Jaką suszarkę do naczyń czy ociekacz kupić?

Jaką suszarkę do naczyń czy ociekacz kupić?

Wszystkie akcesoria kuchenne w Twoim domu mogą wyglądać wyjątkowo. Zazwyczaj nie przywiązujemy zbyt dużej uwagi do wyglądu takich przedmiotów jak suszarka do naczyń. Skupiamy się głównie na tym, aby spełniały swoją podstawową funkcję. Tym razem jednak będzie inaczej, bo czas starych, zwyczajnych ociekaczy po prostu się skończył. Nadchodzi era nowoczesnych, stylowych, wyprodukowanych z wysokiej jakości materiałów, suszarek na naczynia. Designerskie, wygodne w użyciu i łatwe do utrzymania w czystości, czyli piękne i praktyczne jednocześnie.

Suszarki do naczyń

Suszarka do naczyń to porządek w kuchni

W naszej ofercie stojących suszarek i ociekaczy do naczyń  znajdziemy wyjątkowe projekty takich marek jak: SimpleHuman, Umbra, JosephJoseph czy Black+Blum. Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, niektóre z dodatkiem elementów ze stali nierdzewnej. Każdy projekt przykuwa wzrok i ma różne, ciekawe rozwiązania, które ułatwiają pracę w kuchni i utrzymanie porządku po zmywaniu.

Ociekacz na naczynia – skuteczne rozwiązanie

Twoja kuchnia zyska na ciekawych, przenośnych suszarkach, które pomogą w uporządkowaniu przestrzeni wokół zlewu, ale również będą inspirującą ozdobą wnętrza. Nigdy wcześniej ten przedmiot nie wzbudzał takich emocji i nie zaskakiwał, jak właśnie teraz. Suszarka i ociekacz do naczyń, może być teraz specjalnie zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie, może posiadać regulowany odpływy wody w dowolnym miejscu, specjalny pojemnik na sztućce czy antypoślizgowe nakładki, aby się nie przemieszczał po kuchennym blacie. Zarówno poszczególne elementy i całe konstrukcje z tworzywa sztucznego zapobiegają rysowaniu czy nawet przypadkowemu stłuczeniu naczyń.

Teraz od Ciebie wyłącznie zależy, który ociekacz czy suszarka znajdzie się w Twojej kuchni. Wszystkie wybrane przez nas produkty świetnie się sprawdzą, gdy w domu masz również zmywarkę do naczyń. Najlepsza według Ciebie suszarka z pewnością ozdobi tę część kuchennego blatu.

Nasz ranking suszarek i ociekaczy do naczyń:

1. Suszarka do naczyń Compact SimpleHuman.

Kompaktowa suszarka, która sprawdzi się w każdej, nawet bardzo małej kuchni. Regulowany odpływ wody to jej zaleta, która sprawia, że jest najczęściej kupowaną suszarką w naszym sklepie.

Suszarka do naczyń Compact SimpleHuman

2. Suszarka do naczyń Forminimal

Nowoczesna suszarka z pojemnikiem na sztućce, którą po użyciu można złożyć na płasko i schować do szuflady.

Suszarka do naczyń Forminimal zielono-szara

3. Ociekacz dwustronny Flip Joseph Joseph

Zajmuje minimum miejsca, a daje maksimum możliwości. Można go użytkować zarówno w pobliżu zlewu jak i bez użycia odpływu, jeżeli nie mamy takiej możliwości.

Ociekacz dwustronny Flip Joseph Joseph szary

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór suszarek i ociekaczy do naczyń w wielu ciekawych kolorach. Czasy nudnych przedmiotów dawno się skończyły. Zapraszamy zatem na zakupy...

Komentarze (0)

napisz komentarz