Breloki do kluczy na prezent?

Breloki do kluczy na prezent?

Czy brelok do kluczy może być dobrym prezentem? Jak najbardziej! Dobry upominek to przecież taki, z którego obdarowana osoba rzeczywiście będzie korzystała. A zawieszka do kluczy, która pomoże zawsze łatwo znaleźć klucze w torbie, to przecież coś, co potrzebne jest każdemu z nas. Jeżeli chcemy podarować taki właśnie gadżet w prezencie, to warto wybrać produkt z klasą i wysokiej jakości.

Brelok do kluczy Ramka na zdjęcia Philippi

Brelok do kluczy Ramka na zdjęcia Philippi

Gdzie znaleźć elegancki brelok do kluczy?

Wiele osób szuka odpowiedzi na to pytanie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz eleganckie breloki do kluczy, które trafią nawet w najbardziej wyrafinowany gust i stworzą zgrany zestaw z innymi akcesoriami i gadżetami w klasycznym, biznesowym stylu. Jednocześnie np. breloki marki Philippi, mając szlachetne wykończenie i miłe dla oka, łagodne kształty, wciąż pozwalają wyrazić siebie. Dla kobiet posłużyć mogą jako przywieszka do torebki, która dyskretnie urozmaici codzienny wygląd. Elegancki breloczek do kluczy może mieć prostą zawieszkę ze skóry czy metalu, jak i wyposażoną w praktyczną latarkę, zegarek czy mający postać medalionu z miejscem na zdjęcia bliskich osób.

Brelok do kluczy Cora Philippi czerwony

Brelok do kluczy Cora Philippi czerwony

Brelok do kluczy na prezent – dla kogo?

Jest to jeden z tych pomysłów na upominek, który sprawdzić się może niezależnie od okazji i stopnia zażyłości. To świetny upominek na urodziny, pod choinkę, ale i w ramach podziękowania czy gratulacji – wzbogacone takim prezentem z pewnością będą w pamięci na długo. Dobrany do gustu i nawiązujący do zainteresowań breloczek na klucze będzie trafionym prezentem dla osoby najbliższej. Możemy z jego pomocą pokazać, że wiemy, co jej się podoba i czego potrzebuje, a równocześnie podarować coś, czego sama by pewnie sobie nie kupiła – przynajmniej nie taki z najwyższej półki.

Z drugiej strony jednak elegancki i stonowany brelok będzie też dobrym prezentem na różne okazje w pracy – czy to dla szefa czy na pożegnanie współpracownika, czy z okazji awansu lub w podziękowaniu za udzielone wsparcie bądź dla partnera w biznesie. Będzie to na pewno coś zdecydowanie lepszego niż kolejny kubek albo zabawne gadżety, z którymi właściwie nie wiadomo co zrobić.

Wizytownik i breloczek do kluczy Todd Philippi szary

Wizytownik i breloczek do kluczy Todd Philippi

Co dołożyć jako prezent do breloczka?

Jeżeli wybierasz brelok do kluczy na prezent, zwłaszcza taki starannie wykonany, wysokiej jakości i z klasą, może on z powodzeniem być samodzielnym upominkiem. W relacjach bardziej oficjalnych albo gdy takie przedmioty się przydarzą, wybrać możesz np. gotowy zestaw breloczka z wizytownikiem. Jeżeli jednak chcesz, aby w pudełku z prezentem było coś jeszcze, to co wybrać? Oczywiście zawsze dobrym pomysłem jest dołożenie wykwintnych czekoladek – gdy nie mamy pewności, czy obdarowany lubi słodycze, bezpiecznym wyborem będą miętowe albo z owocami w likierze. A jeżeli chcesz stworzyć efektowny zestaw, który będzie do siebie pasował – znakomicie uzupełnią się breloczek i portfel, wizytownik, dobra, elegancka parasolka, stylowe akcesoria na biurko. Stawiając na srebro i czerń lub czerwień będziesz mieć pewność, że wybrane przedmioty pasują do siebie i będą się efektownie prezentować podczas otwierania opakowania.

>> Breloczki VW

Komentarze (2)

napisz komentarz
15-01-2018 17:27   odense

mam ten sam problem, pozostaje przygotowanie zdjecia w duzym formacie z malym zdjeciem wewnatrz, ktore nastepnie wycinamy. nie ma innej mozliwosci


03-01-2018 15:31   @asia

zainspirowana zostałam i kupiłam brelok ramkę na zdjęcia, szkoda tylko, że nie wykonujecie zdjęć, bo są bardzo małe i trzeba mieć dobrą drukarkę.