Zestaw do zaparzania herbaty Calm at Home Lekue

Kod produktu: 0303030SURM017
Marka: Lekue
Dostępna ilość: 10 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 244,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zestaw do zaparzania herbaty Calm at Home Lekue. Zestaw Calm Tea Ritual Set to zestaw do przygotowania herbaty w domu. Zawiera zaparzacz Calm Tea Infuser, dwie filiżanki Cosy Teacup i hermetyczny dzbanek ceramiczny, dostępny wyłącznie w tym zestawie, który służy do przechowywania herbat.

 • Automat zaparzający składa się z dwóch szklanych dzbanków i filtra, który działa jak klepsydra. Odkryj swój codzienny rytuał herbaciany, który pomoże Ci spowolnić czas i odnaleźć chwilę przerwy, szczęścia i dobrego samopoczucia w domu.
 • Kubki ze szkła borokrzemowego można ustawiać jeden na drugim. Ich kształt idealnie dopasowuje się do dłoni, aby móc poczuć ciepło herbaty. Są idealnie ukształtowane do umieszczenia na górze szklanego pojemnika, oszczędzając w ten sposób miejsce podczas przechowywania.
 • Ceramiczny pojemnik to hermetyczny i nieprzejrzysty słoik o pojemności do 150 g, aby lepiej chronić herbatę przed światłem i czynnikami zewnętrznymi. W przypadku posiadania więcej niż jednego, jego kształt pozwala na łączenie ich ze sobą. Plastikowa pokrywka pojemnika jest tak wyprofilowana, aby można bezpiecznie na niej przechowywać załączone 2 filiżanki - jedna w drugiej.

Odkryj chwilę codziennego wyciszenia i daj sobie kilka minut na cieszenie się procesem naparu, efektem deszczu i cieszenie się rytuałem herbacianym i wszystkimi jego dobrodziejstwami. Czas dla Twoich zmysłów!

 • Materiał: szkło borokrzemowe, silikon Platinum, ceramika - wolne od BPA
 • Wymiary:
  • zaparzacz: pojemność 500 ml; średnica 11,5 cm; wysokość 21 cm;
  • filiżanki: pojemność 250 ml każda; średnica 9 cm; wysokość 9 cm;
  • pojemnik: pojemność 400-500 ml; średnica 9 cm; wysokość 11,5 cm;
 • Można myć w zmywarce

Przy parzeniu herbaty lub ziół należy zachować ostrożność: szklane elementy mocno się nagrzewają. Nie można zbliżać dłoni do otworów odprowadzających parę z naczynia (znaczek HOT), grozi to poparzeniem. Do parzenia nie należy używać wrzącej wody – dla większości herbat i ziół zaleca się stosowanie wody w temperaturze 70-80°C. Szczegółowe zalecenia w postaci ikonografik z czasami i temperaturami parzenia dla poszczególnych rodzajów herbat i wybranych ziół znajdują się w załączonej do opakowania instrukcji.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw do zaparzania herbaty Calm at Home Lekue

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Lekue to firma, która jako pierwsza w świecie opatentowała i wprowadziła na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu używanego w kuchni - silicone platinum. Dziś marka ta rozwija ofertę o innowacyjne produkty oraz użyteczne akcesoria kuchenne.

NEWSLETTER
@