Zaparzacz do herbaty z silikonową opaską Calm at Home Lekue

Kod produktu: 0303010M08M017
Marka: Lekue
CENA: 153,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zaparzacz do herbaty z silikonową opaską Calm at Home Lekue. Ten zaparzacz ze szkła borokrzemowego o kształcie klepsydry umożliwia zaparzanie i filtrowanie każdego rodzaju herbaty. Pozwól czasowi stanąć w miejscu i ciesz się spokojnym i relaksującym doświadczeniem. Obudź swoje zmysły własnym rytuałem odnowy biologicznej!

Wyjątkowej konstrukcji automat zaparzający herbatę składa się z dwóch przezroczystych słoików ze szkła borokrzemowego, dzięki czemu zawartość jest dobrze widoczna. Wewnątrz znajdują się dwie kropki, które oznaczają ilość wody do napełnienia, w zależności od tego, czy chcesz jedną, czy dwie porcje herbaty. Szklane pojemniki nadają się do użytku w kuchence mikrofalowej.

Wyjmowany filtr składa się z zaworu, który umożliwia filtrowanie, oraz kroplownika, który odtwarza efekt deszczu podczas filtrowania naparu lub herbaty. Wyposażony w silikonową opaskę chroniącą przed ciepłem podczas przygotowywania napojów. Pojemność 500 ml, dzięki czemu idealnie nadaje się do przygotowania jednej lub dwóch dużych filiżanek herbaty.

Znalezienie czasu dla siebie poza rutyną pomoże Ci się zrelaksować, zmniejszyć stres i poprawić nastrój. Daj sobie kilka minut na zaparzenie herbaty i zamień proces parzenia w swój codzienny moment relaksu!

Jak działa zaparzacz do herbaty?

Napełnij jeden z dwóch szklanych słoików wodą (jedną lub dwie porcje, jak wskazano na szkle), podgrzej wodę w kuchence mikrofalowej przez 2 minuty, a następnie zamknij drugim naczyniem i przefiltruj. Pozwól się parzyć przez sugerowany czas dla każdego rodzaju infuzji. Odwróć zaparzacz, jakby to była klepsydra, i ciesz się efektem dźwiękowym deszczu i procesem filtrowania. Gotowy do serwowania i cieszenia się filiżanką herbaty. Pozwól, aby aromaty, smaki, kolor i ciepło wypełniły Twoje zmysły i ciesz się z jego zalet!

  • Materiał: szkło borokrzemowe, silikon Platinum - wolne od BPA
  • Wysokość: 21 cm
  • Średnica: 11,5 cm
  • Pojemność: 500 ml
  • Można myć w zmywarce

Uwaga: podczas zaparzania, trzpień filtra powinien znajdować się w dolnym dzbanku. Należy zachować szczególną ostrożność: szklane elementy mocno się nagrzewają, nie można zbliżać dłoni od otworów odprowadzających parę z naczynia (znaczek HOT), grozi to poparzeniem.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zaparzacz do herbaty z silikonową opaską Calm at Home Lekue

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Lekue to firma, która jako pierwsza w świecie opatentowała i wprowadziła na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu używanego w kuchni - silicone platinum. Dziś marka ta rozwija ofertę o innowacyjne produkty oraz użyteczne akcesoria kuchenne.

NEWSLETTER
@