Zegary ścienne okrągłe

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zegary ścienne okrągłe

Duże zegary na ścianę mogą wspaniale urozmaicić aranżację kuchni lub salonu. W tej kategorii znajdują się produkty o zróżnicowanym designie, które z łatwością można dopasować nawet do bardziej oryginalnego wystroju wnętrza. Amatorzy ponadczasowej elegancji na pewno zwrócą uwagę na okrągłe zegary ścienne nowoczesne, okrągłe utrzymane w uniwersalnych kolorach. Ich zaletą są między innymi duże, czytelne cyferblaty.

Nowoczesny zegar ścienny do Twojego salonu

Poszczególne, okrągłe zegary ścienne są dostępne w różnych wielkościach, dlatego z łatwością można dopasować odpowiednią propozycję nawet do pomieszczenia o ograniczonej przestrzeni. Osoby preferujące dodatki do wnętrz w niebanalnej odsłonie koniecznie powinni zwrócić uwagę na okrągłe zegary na ścianę o nietypowej kolorystyce i niestandardowych kształtach. Wśród bardziej oryginalnych modeli warto wyróżnić te, które są utrzymane w tematycznym designie – muzycznym, marynarskim, tanecznym czy przyrodniczym.

Nasze nowoczesne zegary są projektowane z użyciem różnych materiałów, w tym drewna, szkła, miedzi czy wytrzymałego metalu.

W naszej ofercie znajdziecie również: zegary ścienne kwadratowe, zegary ścienne z wahadłem, zegary naklejane czy też zegary ścienne retro.

Z naszego bloga

> Jaki zegar ścienny do salonu?

NEWSLETTER
@