Zegarek stołowy puszka VW T1 Bus MyClock Flower

Kod produktu: BR-BUMC01
Dostępna ilość: 8 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 55,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Zegarek stołowy - puszka VW T1 Bus MyClock Flower to zabawny i unikatowy zegar z ramką na zdjęcie. Widniejący zarówno na puszce jak i na tarczy zegarka kwiecisty bus VW T1 na zielonym tle sprawia, że jest to niepowtarzalny prezent dla każdego miłośnika tego pojazdu i całej marki VW. MyClock jako zegarek - magnes na lodówkę, czy zwykły zegarek na półkę lub ścianę pasuje na każdą okazję!

Możesz uczynić go niepowtarzalnym umieszczając na zegarku własne zdjęcie, motto lub wymyślony wzór. Wystarczy otworzyć tylną część zegarka, włożyć własną, spersonalizowaną (stworzoną przez siebie) tarczę i zamknąć zegarek. Wieczko zegarka pozostanie szczelnie zamknięte, aż do momentu, w którym obdarowana osoba go otworzy. Moment ten z pewnością będzie dla niej nie lada niespodzianką! 

  • Średnica: 8,5 cm
  • Grubość: 5 cm
  • Zasilanie: bateria AA (brak w zestawie)

Kategorie, w których występuje produkt:

Volkswagen Classic Collection to wyjątkowe gadżety niemieckiej marki Brisa Entertainment GmbH związane z kultowym busem VW T1 i słynnym Garbusem, samochodami pasjonującymi wielu fanów na całym świecie.

Legendarny Ogórek VW to symbol oryginalności, wolności i niezależności, który nadal fascynuje. VW Beetle jest symbolem ducha dawnych czasów zachwycającym swym niepospolitym stylem. Gadżety VW T1 i VW Beetle z pewnością wyróżnią Cię wśród innych osób swoją elegancją i renomą kojarzoną z marką Volkswagen. Produkty Volkswagen Collection to wysoka jakość, styl i prestiż.

NEWSLETTER
@