Zegar ścienny Norm Menu ciemnobrązowy

Kod produktu: 6068859
  opinie: 0
CENA: 1 125,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Mosiężny zegar ścienny Norm marki Menu w kolorze ciemnego brązu, o zróżnicowanej grubości cyferblatu, grubszy w centrum, a cienki na obrzeżach. Zegar wprowadza zupełnie nowe znaczenie słowa ponadczasowy. Kochamy zegary na ścianę z serii Norm Wall Clock za klasyczny, minimalistyczny, a zarazem dramatyczny design. Ich twórcy, duński duet projektantów Norm Architects, mają misję tworzenia produktów prostych i takich, które będą aktualne przez lata.

Zegar wykonany z brązowionego mosiądzu o szczotkowanej powierzchni, na której wyraźnie widoczne są złote wskazówki. Mimo braku oznaczeń godzin na cyferblacie, odczyt czasu nie będzie problemem. Pozwól sobie na ten nowoczesny zegar, który będzie designerskim akcentem w Twoim salonie, biurze, czy sypialni.

  • Materiał: mosiądz szczotkowany
  • Średnica: 30 cm
  • Grubość: 2,7 - 0,2 cm
  • Design: Norm Architects

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@