Zegar kwadratowy do salonu Jap-o CalleaDesign szary / pomarańczowy

Kod produktu: 10-023-63
  opinie: 0
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 522,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar kwadratowy do salonu Jap-o CalleaDesign wymiarach 38 x 38 cm. Projekt, który ma swoje źródła w kulturze Japonii. Proste kształty oznaczeń godzin z centralnym, dużym okręgiem nawiązują do japońskiej flagi. Szary cyferblate, proste oznaczenia godzin, proste wskazówki z akcentem w kolorze pomarańczowym, wszystko to składa się na wyjątkowej urody, niepowtarzalny zegar, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Zegar do pomieszczeń o minimalistycznym wyposażeniu, takich, w których każdy element dekoracyjny jest doskonale przemyślany. Sprawdzi się w dużym pokoju, na korytarzy, holu czy przedpokoju. Znajdzie także swoich zwolenników w międzynarodowym biurze. Zegar pochodzi z kolekcji jesień 2017 włoskiej marki CalleaDesign.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz wyjątkowy element dekoracyjny.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią.

Niemiecki mechanizm zegara jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są po złożeniu zamówienia.

  • Wymiary: 38 x 38 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar kwadratowy do salonu Jap-o CalleaDesign szary / pomarańczowy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@