Zaparzacz francuski do kawy Bodum Eileen czarna, 0,35 Litra

Kod produktu: 11198-16
Marka: Bodum
CENA: 215,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zaparzacz francuski do kawy Bodum Eileen czarna, 0,35 Litra to pomysłowe rozwiązanie na tradycyjnie parzoną kawę pozbawioną fusów. Klasyczny french press został zaprojektowany ku czci wspaniałej, irlandzkiej projektantki Eileen Gray oraz wszystkich miłośników kawy odwiedzających bistra i kafejki Paryża, miasta, w którym mieszkała. Stalowy zaparzacz do kawy, który będzie stylowym elementem wystroju każdego stołu. Idealnie nadaje się na prezent.

Dzbanek ze szkła borokrzemowego został osadzony w pięknie zaprojektowanym, stalowym koszu, z uchem do trzymania, wykonanym z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym i wyposażony w nakrywkę ze stali. Dzięki temu mamy pewność, że nie poparzymy się przy przygotowywaniu kawy. Wystarczy, że wsypiesz ulubioną kawę mieloną do zaparzacza, zalejesz wrzątkiem, przykryjesz i odczekasz kilka minut. Później wystarczy tylko docisnąć tłok, rozlać gotową kawę do filiżanek i delektować się wyśmienitym smakiem i aromatem.

Zaparzacze do kawy Bodum stały się w ostatnim czasie bardzo popularne w Europie. Materiały, z których są wykonane, czyli szkło i stal nierdzewna, są kompletnie nie przepuszczające innego smaku, więc pijąc kawę zaparzoną w ten sposób delektujesz się jej czystym smakiem - zmielonymi ziarnami, zaparzonymi wrzącą wodą. Dodatkowo używając zaparzacza Bodum, chronisz środowisko przed niepotrzebnymi odpadami, które powstają podczas parzenia kaw innymi metodami. Właśnie dlatego zaparzacze te zostały uznane w Anglii za najbardziej ekologiczny sposób na wyśmienitą filiżankę kawy.

  • Materiał: szkło borokrzemowe, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Pojemność: 0,35 Litra
  • Szerokość: 13 cm
  • Wysokość: 15,8 cm
  • Głębokość: 8 cm
  • Wyprodukowany w Portugalii
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Zaparzacz francuski do kawy Bodum Eileen czarna, 0,35 Litra

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

NEWSLETTER
@