Zaparzacz do kawy i herbaty 0,6 Litra French Press Shiny Leopold Vienna

Kod produktu: LV117013

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Zaparzacze do kawy

Opis produktu

Zaparzacz do kawy i herbaty 0,6 Litra French Press Shiny Leopold Vienna. Przygotuj w mgnieniu oka pyszną filiżankę świeżej kawy. Dzięki temu stylowemu ekspresowi do kawy i herbaty marki Leopold Vienna możesz samodzielnie ustawić moc kawy i czas parzenia. Dodaj zmieloną kawę, zalej ją przegotowaną wodą, odczekaj kilka minut, a następnie powoli dociśnij tłok i ciesz się pyszną, świeżą, aromatyczną kawą. Ekspres wykonany jest ze szkła borokrzemowego i stali nierdzewnej o wysokim połysku. Nogi zapewniają dzbankowi stabilną podstawę, na której może bezpiecznie stać. Szklany pojemnik można łatwo wyjąć ze stalowego uchwytu, aby można go umyć w zmywarce. French Press można również spłukać ciepłą wodą. Pojemność to 600 ml, co odpowiada 5 filiżankom kawy.

Poniżej przedstawiamy szybki sposób na zaparzenie pysznej, aromatycznej kawy:

  • aby wykorzystać pełnię smaków i aromatów, należy użyć kawy grubo zmielonej - ziarna wielkości soli morskiej;
  • użyj około 30g kawy (5 łyżek stołowych) na każde 100 ml wody;
  • czas parzenia to zwykle 4 minuty - dopiero po upływie tego czasu, przykrywamy dzbanek pokrywką z tłokiem i wolno przeciskamy.

Parzenie kawy sposobem French Press, daje Ci możliwość uzyskania wyjątkowej smakowo kawy, dzięki połączeniu idealnego czasu parzenia, kontroli na czasem, oraz odpowiedniej temperatury. Ta metoda parzenia zapewnia, że wszystkie aromaty i olejki są uwalniane z kawy, tworząc za każdym razem doskonały, pełny smak i aromat.

French Press Shiny Leopold Vienna - wykonany jest z odpornego na wysokie temperatury i uszkodzenia, szkła borokrzemowego, zamkniętego w nowoczesnej, stylowej obudowie ze stali nierdzewnej, polerowanej na wysoki połysk. Tłok wyposażony jest w sitko z bardzo drobnymi oczkami, dzięki czemu mamy pewność, że fusy z kawy po zaparzeniu pozostaną na dnie szklanego naczynia.

  • Pojemność: 600 ml
  • Wysokość: 18,5 cm
  • Średnica: 9 cm
  • Szerokość z rączką: 14,5 cm
  • Materiał: szkło, stal nierdzewna
  • Można myć w zmywarce
NEWSLETTER
@