Woreczek do przechowywania bananów Stay Fresh Kitchen Craft

Kod produktu: KCBANBAG
CENA: 39,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Słodki banan to prawdziwie magiczny owoc, pełen wartościowych składników odżywczych i niezwykle smaczny. Jednak, aby cieszyć się wszystkimi zaletami bananów, trzeba zapewnić im idealne warunki przechowywania. Woreczek do przechowywania bananów Stay Fresh Kitchen Craft to proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie problemu zbyt szybko przejrzewających owoców. Elegancki woreczek z designerskim, nowoczesnym nadrukiem wykonany został z nieprzejrzystego poliestru. Brak dostępu do światła powoduje znaczące spowolnienie procesu dojrzewania bananów. Woreczek do przechowywania bananów sprawia, że każdego dnia cieszyć się można dojrzałymi, pięknie wyglądającymi owocami, które będą smacznym i pożywnym uzupełnieniem codziennej diety. Obowiązkowa pozycja dla każdej osoby przestrzegającej diety odchudzającej lub sportowej, a także przydatny gadget dla każdego miłośnika bananowej słodyczy!
Dzięki szerokiemu otworowi zamykanemu ściąganym troczkiem z łatwością można napełnić woreczek owocami i równie swobodnie sięgnąć po swoje ulubione przekąski. Proste i skuteczne rozwiązanie!

  • Materiał: poliester
  • Wymiary: 28 x 39cm
  • Czyścić przecierając wilgotną ściereczką

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@