Wisząca lampa aluminiowa Aluvia Mini UMAGE antracyt

Kod produktu: 02130

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Abażury do samodzielnego złożenia / montażu

Opis produktu

Wisząca lampa aluminiowa Aluvia Mini UMAGE w kolorze antracytowym. Z głębin oceanów, do tętniącego życiem miasta, przechodząc przez czarujące lasy, wszystko w jednym eklektycznym produkcie. Dzięki charakterystycznym płatkom wykonanym z aluminium, Aluvia jest jednocześnie lekka i wytrzymała.

Lampa występuje w naszej ofercie w dwóch kolorach i rozmiarach. Wybierz subtelną perłę lub żywy antracyt, aby podkreślić piękno wystroju wnętrza, dzięki czemu Twój dom będzie przytulny, klasyczny i wyrafinowany.

System montażowy lampy jest tak skonstruowany, że może ona być zarówno powieszona jak i umieszczona na podstawie podłogowej ze standardowym gwintem.

Wykonana z trwałego aluminium z konstrukcją z poliwęglanu oraz polipropylenu, dostarczana w eleganckim płaskim pudełku, przeznaczona do samodzielnego złożenia, co trwa zwykle około 15 minut. Montaż nie wymaga zastosowania kleju.

Zawieszenie lampy oraz żarówka nie są sprzedawane razem w zestawie. Zalecamy użycie zawieszenia z oplotem dostępnego w naszym sklepie: kolor biały, kolor czarny. Możesz także użyć własnego zawieszenia pod warunkiem, że ma średnicę 4cm i zdejmowany lub odkręcany pierścień do mocowania lampy.

  • Materiał: aluminium (listki); tworzywo sztuczne (konstrukcja): poliwęglan, polipropylen
  • Średnica: 40 cm
  • Wysokość: 30 cm
  • Źródło światła: żarówka E27 / E26 max 15 W LEDlub odpowiednik żarówki energooszczędnej – niedołączone do zestawu
NEWSLETTER
@