Wirująca karafka do wina Vacu Vin

Kod produktu: VV-76000602
Dostępna ilość: 14 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 274,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Specjalna, wirująca karafka do wina. Szklana karafka dekantacyjna ze specjalnym zagłębieniem w spodzie oraz korkowej podstawki ze stalowym łożyskiem.

Każdy znawca dobrych win ma świadomość, że niektóre gatunki wina, szczególnie czerwone, wymagają dekantacji, czyli napowietrzenia. Czasami nie wystarczy samo wcześniejsze otworzenie butelki, ale konieczne jest jego przelanie do karafki dekantacyjnej. Poza tym karafka spełnia funkcję naczynia, w którym należy elegancko serwować wina do stołu.

Karafka wirująca zaprojektowana przez markę Vacu Vin to nie tylko praktyczny gadżet dla wielbicieli win. Łożysko umieszczone w korkowej podstawce sprawia, że całą karafkę można wprowadzić w ruch obrotowy bez obawy o jej przewrócenie lub wylanie się trunku. Wystający z podstawy kulisty kształt trafia we wgłębienie w spodzie karafki doskonale ją utrzymując podczas obrotów. Łożysko zapewnia lekkość obrotów bez żadnych dźwięków. Delikatne pochylenie karafki sprawia, że wino wirując lekko miesza się z powietrzem.

Karafka spodoba się każdemu, kto lubi dobre wino i eleganckie akcesoria winiarskie. Zapewne wzbogaci przyjemność serwowania szlachetnych win Twoim gościom. Wirująca karfka to znakomity pomysł na prezent na nowe mieszkanie.

  • Materiał: szkło, korek, tworzywo sztuczne, metal
  • Wysokość z podstawą: 28cm
  • Wysokość bez podstawy: 25cm
  • Średnica karafki w najszerszym miejscu: 21cm
  • Pojemność max.: 1,00 Litr
  • Myć ręcznie, korek należy wyłącznie przetrzeć wilgotną ściereczką

 

Kategorie, w których występuje produkt:

Vacu Vin powstała w 1983 roku. Założona przez braci Schneider z Holandii, którzy wynaleźli i opatentowali system korków ciśnieniowych do win, które przedłużają ich świeżość z zachowaniem walorów smakowych.

NEWSLETTER
@