Wałek do ciasta z pierścieniami Mastrad 41cm

Kod produktu: MA-F11870
Dostępna ilość: 35 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 99,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Wałek do ciasta z pierścieniami to duże udogodnienie, w każdej kuchni, w której przygotowuje się różne smakowite domowe wypieki. Dzięki czterem specjalnym pierścieniom o różnych grubościach (2mm; 4mm; 6mm; 8mm) możliwe jest wałkowanie ciasta na różną grubość. To bardzo praktyczne rozwiązanie – tym samym możesz bez problemów przygotować idealne ciasto np.:
na pierogi – czyli bardzo cienkie, na ciasto kruche – np. do tarty,
na spód do pizzy, na ciasteczka itd. Wałek Mastrad to bardzo praktyczny sposób na zapewnienie sobie maksymalnie dogodnych warunków do wyrobu ciast. Masz dość zbyt grubego lub zbyt cienkiego ciasta? Chcesz poprawić swoje możliwości w zakresie przygotowywania różnorodnych perfekcyjnych wypieków? To będzie w takim razie znakomity wybór! Wałek jest wykonany z silikonu, więc ciasto się do niego nie przykleja.

  • Materiał: stal nierdzewna pokryta silikonem
  • Wymiary całkowite: 45,6 x 7 x 6,8cm
  • Waga: 700g

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@