Wałek do ciasta marmurowy Kitchen Craft

Kod produktu: MCGRANRP
CENA: 181,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Marmurowy wałek do ciasta to higieniczny sposób na rozwałkowane ciasto. Wałek wykonany jest z wypolerowanego marmuru, dzięki któremu ciasto będzie idealnie, dokładnie rozwałkowane. Chłód naturalnego kamienia i jego gładkość sprawiają, że wałkowane ciasto pozostaje chłodne i nie przykleja się do wałka. Do wałka dołączona jest marmurowa podstawka, która razem z wałkiem tworzy to jedną, estetyczną całość.

Master Class to kolekcja akcesoriów kuchennych angielskiej marki Kitchen Craft, zawierająca ponad 600 akcesoriów z kategorii premium. Tworzą ją wyjątkowej jakości narzędzia i gadżety kuchenne, żeliwne garnki i patelnie, nieprzywieralne formy do pieczenia, naczynia i akcesoria do serwowania i prezentowania dań. Dla każdego, kto widzi się w roli Master Chefa.

  • Długość: 40 cm
  • Materiał: marmur
  • Kolekcja: Master Class
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@