Uchwyt na zdjęcie złoty Angelo Philippi

Kod produktu: P273084
Marka: Philippi
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 89,00 zł
ILOŚĆ: -+

Uchwyt na zdjęcie złoty Angelo Philippi zaprojektowany Eberharda Woike dla renomowanej marki. Pochodzi z serii złotych aniołów zaprojektowanych do ​​codziennego życia z nami. Tak niebiańsko minimalistyczny aniołek, ma różnorodne i pomocne zadania. Zatrzymasz nim swoją ulubioną fotografię rodzinną, gdy jesteś w podróży, ale też możesz pozostawić karteczkę z zadaniami na dziś, listę zakupów lub... po prostu, podziękowanie za mile spędzone chwile.

Angelo Philipp będzie Twoim aniołem stróżem ale też wspaniałym pomysłem na prezent dla osoby, która jest dla Ciebie niezwykle ważna i bliska. Wywołujący uśmiech i pozytywne skojarzenia złoty Anioł Stróż będzie cudowną pamiątką i symbolem ciepłych uczuć dla obdarowywanej osoby. Łagodne linie i nowoczesność projektu sprawiają, że całość nabiera niezwykle eleganckiego charakteru. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości niklu barwionego na złoto, można mieć pewność, że ten mały stojak na zdjęcie będzie odporny na zadrapania, rysy i odpryśnięcia, a jego niewielkie rozmiary pozwolą bezproblemowo zabrać go ze sobą w podróż.

  • Wysokość: 4 cm
  • Szerokość: 3 cm
  • Waga: 94 g
  • Materiał: metal w złotym kolorze, matowy
  • Projekt: Eberhard Woike

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Uchwyt na zdjęcie złoty Angelo Philippi

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@