Torba silikonowa do wałkowania ciasta OXO Good Grips

Kod produktu: 11211100MLNYKEU
Dostępna ilość: 24 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 82,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Torba silikonowa do wałkowania ciasta OXO Good Grips. Od teraz wałkowanie ciasta o precyzyjnym kształnie nie będzie już problemem. Przezroczysta torba wykonana z silikonu, zamykana jest na zamek błyskawiczny i pomoże Ci uzyskać idealny kształt okrągłego ciasta.

Włóż ciasto do jej wnętrza, wsyp odrobinę mąki, zamknij zamek i rozwałkuj ciasto do porządanego rozmiaru. Pomogą Ci w tym oznaczenia na torbie, określone w centymetrach oraz calach. Oznaczone średnice to: 15, 20, 23, 25,5 28, 30,5 cm.

Torba wykonana jest z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, dzięki któremu wałkowane ciasto nie przywiera i bez trudu można je wyjąć, a wałek i stolnica pozostają niezabrudzone.

  • Materiał: silikon, tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Średnica: 35 cm
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@