Termos stołowy 1,5 Litra Pelago Zack

Kod produktu: 21011
Marka: ZACK
CENA: 233,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Wysoki, stalowy termos stołowy Pelago marki Zack o pojemności 1,5 Litra. Świetnie nadaje się do postawienia na stół w jadalni i serwowanie zarówno zimnych jak i ciepłych napojów. Duży dzbanek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej o matowej powierzchni, zbudowany jest z podwójnych ścianek, które zapewniają izolcję i utrzymanie temperatury napojów. Aby napełnić z niego szklanki, nie musisz otwierać pokrywy, naciśnięcie przycisku w zakrętce, powoduje zwolnienie płynu.

Marka Zack od dziesięcioleci odnosi się do innowacji. Sukces w ostatnich latach pokazuje jak firma dokłada życzeń i oczekiwań swoich Klientów. Projekt każdego produktu wydaje się być zupełnie naturalny i logiczny, ale redukcja od kilku zasadniczych form i materiałów wymaga wysokich standardów jakościowych. Każdy szczegół jest doładnie przemyślany od samej podstawy. To jest właśnie ta elegancka ekskluzywność, która uosabia markę Zack.

  • Pojemność: 1,5 Litra
  • Wysokość: 27,5 cm
  • Średnica: 12 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10 matowa, tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Termos stołowy 1,5 Litra Pelago Zack

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Zack to jedna z najbardziej znanych na świecie marek trudniących się w produkcji akcesoriów domowego wyposażenia wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wszystkie produkty marki Zack to wyjątkowa jakość wykonania oraz dbałość o najmniejszy detal.

NEWSLETTER
@