Termos stołowy 1 Litr Caldo Zack

Kod produktu: 21010
Marka: ZACK
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 187,20 zł 208,00
Promocja obowiązuje do: 2021-09-26
ILOŚĆ: -+

Termos stołowy Caldo marki Zack o pojemności 1 Litra. Świetnie nadaje się do postawienia na stół w jadalni i serwowanie zarówno zimnych jak i ciepłych napojów. Klasyczny dzbanek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej o polerowanej powierzchni, zbudowany jest z podwójnych ścianek, które zapewniają izolcję i utrzymanie temperatury napojów. Aby napełnić z niego szklanki, nie musisz otwierać pokrywy, naciśnięcie przycisku w zakrętce, powoduje zwolnienie płynu.

Marka Zack od dziesięcioleci odnosi się do innowacji. Sukces w ostatnich latach pokazuje jak firma dokłada życzeń i oczekiwań swoich Klientów. Projekt każdego produktu wydaje się być zupełnie naturalny i logiczny, ale redukcja od kilku zasadniczych form i materiałów wymaga wysokich standardów jakościowych. Każdy szczegół jest doładnie przemyślany od samej podstawy. To jest właśnie ta elegancka ekskluzywność, która uosabia markę Zack.

  • Pojemność: 1 Litr
  • Wysokość: 21,5 cm
  • Średnica: 13,7 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10 polerowana, tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Termos stołowy 1 Litr Caldo Zack

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Zack to jedna z najbardziej znanych na świecie marek trudniących się w produkcji akcesoriów domowego wyposażenia wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wszystkie produkty marki Zack to wyjątkowa jakość wykonania oraz dbałość o najmniejszy detal.

NEWSLETTER
@