Termos obiadowy z uchwytem Stanley Master 0,5 Litra, czarny

Kod produktu: 10-08792-002
  opinie: 0
Dostępna ilość: 11 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 219,12 zł 249,00
Promocja obowiązuje do: 2020-02-29
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Termos obiadowy z uchwytem Stanley Master 0,5 Litra, czarny. Twierdza na Twój posiłek, którą możesz zabrać ze sobą w teren. Najtwardszy i najtrwalszy termos ze stali nierdzewnej na rynku, z technologią QuadVac™, izolowaną pokrywką i stalowym spodem, dzięki czemu obiad będzie gorący przez cały dzień. Jest szczelny, można go myć w zmywarce i sprawia, że ​​każdy inny termos z jedzeniem przypomina brązową, papierową torbę.

Wyposażony w nakrętkę, zamknięcie z silikonem i metalem, aby potrawy nie miały styczności z tworzywem sztucznym. Duża pokrywa termosu może być wykorzystana jako wygodna, izolowana miseczka. Seria Master, to nowa, wytrzymała linia izolowanych butelek, kubków i termosów z poczwórną izolacją próżniową marki Stanley. Zastosowano w niej stal nierdzewną o grubości 1 mm, co sprawia, że naczynia są jeszcze bardziej odporne na trudne warunki, w których będziemy je użytkować.

Podwójna izolacja próżniowa zastosowana w termosie, umożliwia przenoszenie w nim ciepłego posiłku nawet przez 10 godzin. Wyposażony jest w szczelną zakrętkę oraz uchwyt, który umożliwia przenoszenie go bez ryzyka rozlania zawartości.

Szczególnie przydatny dla turystów, myśliwych czy wędkarzy, praktyczny i poręczny.

 • Pojemność: 500 ml
 • Wysokość: 17,4 cm
 • Średnica: 11 cm
 • Materiał: stal nierdzewna 18/8 o grubości 1 mm; tworzywo sztuczne wolne od BPA
 • QuadVac™ - izolacja próżniowa między dwoma podwójnymi ściankami
 • Termos można myć w zmywarce
 • Zakrętkę należy myć ręcznie
 • Utrzymanie temperatur*:
  • niska: 10 godzin
  • wysoka: 10 godzin

* Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@