Szklarnia do kiełków Chef'n

Kod produktu: 102-742-390
Marka: Chef'n
CENA: 99,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szklarnia do kiełków Chef'n. Uprawiaj własne kiełki w domu i utrzymuj je w świeżości dzięki łatwemu, codziennemu płukaniu. Proste kiełkowanie w domu ze stylem i łatwością. Szklane naczynie do uprawy kiełków zostało zaprojektowane z opatentowanym systemem wentylacji, który zapewnia łatwe i piękne kiełkowanie, które warto zostawić na kuchennym blacie. Dyskretny dziobek ułatwia codzienne płukanie, dzięki czemu możesz szybko wyhodować kiełki i cieszyć się nimi!

 • Tworzy idealne środowisko do wzrostu kiełków
 • Zawiera zgłoszony do opatentowania system wentylacji zaprojektowany w celu zwiększenia przepływu powietrza i zmniejszenia powstawania pleśni
 • Dyskretny dziobek zapewnia płukanie bez rozpryskiwania
 • Najlepsze, gdy nie są wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych
 • Regulowany ekran

Mini szklarnia kuchenna wykonana jest ze szklanego pojemnika osadzonego na plastikowej, wentylowanej podstawie. Hodowla kiełków za jej pomocą jest bardzo prosta:

 1. Wypełnij szklany pojemnik nasionami do kiełkowania.
 2. Nalej do niego wody w celu namoczenia nasion (namaczanie powinno trwać od 2 do 12 godzin w zależności od użytych nasion).
 3. Odcedź namoczone nasiona poprzez założenie plastikowej podstawy. Ten krok należy wykonać bardzo dokładnie, aby silikonowe uszczelki idealnie dopasowały się do naczynia, co zapobiegnie przypadkowemu wydostaniu sie nasion wraz z odsączaną wodą.
 4. Odsączone nasiona postaw w jasnym miejscu w celu ich dalszego wzrostu. Należy unikać miejsc bezpośrednio narażonych na długotrwałe działanie promieni słonecznych.
 5. Podczas wzrostu kiełków należy je płukać dwa razy dzennie przy użyciu świeżej, letniej wody.

Ciesz się świeżymi, zdrowymi, samodzielnie wychodowanymi kiełkami.

 • Średnica: 10,5 cm
 • Wysokość: 16 cm
 • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA, szkło, metal, silikon
 • W 100% nadaje się do recyklingu

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szklarnia do kiełków Chef'n

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze.

NEWSLETTER
@