Szklanki metalizowane na różowo Vina Shine Schott Zwiesel 6 sztuk

Kod produktu: SH-8796-42RO-6
CENA: 81,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szklanki metalizowane na różowo Vina Shine Schott Zwiesel 6 sztuk.

Kolekcja szkła stołowego VIÑA SHINE to idealny partner na każdą okazję, zarówno kiedy Twój obiad będzie specjalną okazją, jak i Twój drink będzie wypełniał wyjątkową chwilę.Każda szklanka wyjątkowo odbija światło i kolor. Wysokiej jakości metoda produkcji, dzięki której stworzono metaliczne odcienie srebra i złota, brązu i niebieskiego, nadając świątecznego blasku.

VIÑA SHINE prezentuje się najlepiej w świetle świec podczas świątecznego przyjęcia w ogrodzie lub specjalnej kolacji, tak samo jak w delikatnym świetle nowoczesnego baru. Ponadczasowy kształt, z eleganckim promieniem nad szklaną podstawą, oznacza, że idealnie nadaje się do wykorzystania w wielu kolekcjach szkła kryształowego, ale może być również stosowana do napojów z dużą ilością lodu, letniej lemoniady i tzw. longdrinków.

  • Pojemność: 397 ml
  • Wysokość: 11,4 cm
  • Średnica: 8,1 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szklanki metalizowane na różowo Vina Shine Schott Zwiesel 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@