Szklanki do piwa Bavaria Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki

Kod produktu: SH-118661
Dostępna ilość: 2 kpl.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 40,00 zł
ILOŚĆ: -+

Szklanki do piwa pszenicznego Bavaria Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki. Zaprojektowane tak, aby rozwinąć i utrzymać delikatną pianę z piwa. Zakrzywiony kształt, lekko zawężony u góry zapewnia doskonałą przyjemność podczas delektowania się pysznym piwem pszenicznym. Szkło użyte w tych szklankach zaprojektowane zostało z myślą o profesjonalnych barmanach i restauracjach.

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego zostały wykonane produkty tej serii, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 0,5 Litra
  • Wysokość: 25,2 cm
  • Średnica: 8,35 cm
  • Materiał: szkło krysztalowe
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Szklanki do piwa Bavaria Schott Zwiesel Limited Edition - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@