Szklanki do małych drinków Tower Schott Zwiesel 6 sztuk

Kod produktu: SH-8880-60-6

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Szklanki do drinków i cocktaili

Opis produktu

Szklanki do małych drinków Tower Schott Zwiesel 6 sztuk. Seria szklanek Tower to odpowiedź na renesans kultury barowej. Kolekcja stworzona w modnym i funkcjonalnym stylu Bauhaus. Szklanki tower mają niezwykły rys i formę, która dodatkowo pozwala na ich sztaplowanie.

Od Nowego Jorku po Tokio kultura barowa przeżywa renesans i ożywia klasyczne koktajle na globalnej scenie. W formalnym nawiązaniu do nowoczesnego i funkcjonalnego designu Bauhaus, elegancki kształt Tower nadaje kształt i kontur szkła, a także sprawia, że można je układać w stosy i estetycznie ułożyć alkochol i lód w dwóch, widocznych warstwach.

Formalne udoskonalenie nie tylko tworzy nowoczesną elegancję, ale także ma sens funkcjonalny: przestrzenna forma zmniejsza obciążenie na krawędzi szkła, gdy szklanki są ułożone w stos, a tym samym zwiększa ich trwałość. Ponieważ szklanki w stosach zajmują mniej miejsca na półkach, nadają się do barów domowych, barów hotelowych i tętniących życiem klubów. Szkło jest wytrzymałe, idealne do układania w stosy i jest wykonane w Niemczech z opatentowanego szkła kryształowego Tritan®.

  • Pojemność: 476 ml
  • Wysokość: 10,1 cm
  • Średnica: 9,4 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan® Protect wolne od związków baru i ołowiu
NEWSLETTER
@