Szklanki do Longdrink Life Schott Zwiesel 6 sztuk

Kod produktu: SH-8850-79-6
  opinie: 0
Dostępna ilość: 8 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 144,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Szklanki do Longdrink Life Schott Zwiesel 6 sztuk. Przyjemność picia spotyka radość życia. Seria szklanek - kubków krysztyłowych Life firmy Schott Zwiesel wyróżnia się elegancką i delikatnie zakrzywioną formą. Kubek wygodnie leży w dłoni i stylowo ustawia miejsce na modne drinki, takie jak smoothies, lekkie letnie drinki z ziołami i owocowe koktajle. Life odzwierciedla czyste życie i samo w sobie działa tak samo dobrze, jak w domu.

Wszystkie cztery rozmiary (do wody, uniwersalna, do Whisky, do Longdrink i do koktajli) wykonane są ze szkła kryształowego Tritan®.

Szkło kryształowe Tritan® sprawia, że szkło jest bardzo odporne na pękanie, uszkodzenia i można je myć w zmywarce w taki sposób, że szkło zawsze świeci jak jak w pierwszym dniu, nawet po wielu latach użytkowania. Oznacza to, że Life naprawdę jest kubkiem na całe życie.

  • Pojemność: 539 ml
  • Wysokość: 12,8 cm
  • Średnica: 9 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan® wolne od związków baru i ołowiu

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@