Szczotka toaletowa z pojemnikiem Blomus Sono tarmac

Kod produktu: B69155

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Szczotki do WC i toalety

Opis produktu

Szczotka toaletowa z pojemnikiem Blomus Sono tarmac to gwarantowany styl, nawet w zaciszu swojej łazienki. Szczotka WC Sono w eleganckim, szarym odcieniu Tarmac (asfalt) jest zawsze w zasięgu ręki. Uchwyt szczotki, wykonany z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej, wyróżnia się dekoracyjnie w pojemniku z matową miękką powierzchnią. Miękka, zintegrowana, silikonowa pokrywa pojemnika zamocowana na rękojeści zakrywa szczotkę. Od wewnątrz pojemnik jest glazurowany i łatwy do czyszczenia.

Sono to ceramiczne akcesoria do łazienki projektowane zgodnie z hasłem wszystko czego potrzebujesz to dobre samopoczucie. Wykonane z najwyższą starannością, zaprojektowane przez markę Blomus. Obłe kształty, świetne wykończenie, praktyczne akcesoria, które ozdobią Twoją łazienkę. W tej wyjątkowej, nowoczesnej serii znajdziesz dozowniki do mydła w płynie, szczotki do WC, praktyczne pojemniki łazienkowe i podstawki.

Blomus to jeden ze światowych liderów w produkcji elementów wyposażenia wnętrz, a w szczególności akcesoriów łazienkowych. Firma słynie z indywidualnego, ekskluzywnego stylu z wykorzystaniem prostych kształtów geometrycznych i stosowania najwyższej jakości materiałów.

  • Średnica: 11 cm
  • Wysokość: 39 cm
  • Materiał: ceramika, silikon, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Projekt: Flöz Industrie Design
NEWSLETTER
@