Szczotka do WC z pojemnikiem na detergent Flex Plus Joseph Joseph biało-szara

Kod produktu: 70516
Dostępna ilość: 20 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 195,00 zł
ILOŚĆ: -+

Szczotka do WC z pojemnikiem na detergent Flex Plus marki Joseph Joseph. W obudowie szczotki znajduje się miejsce na wstawienie butelki z płynem do czyszczenia - na detergent.

Nowoczesna szczotka do WC ułatwiająca jej czyszczenie. Wykonana z tworzywa sztucznego, wyposażona w rączkę ze stali nierdzewnej oraz polimerową głowicę. Głowica w kształcie litery D – wykonana z materiału nieabsorbującego wody co sprawia, że szybciej obsycha. Zróżnicowane w długości włosie nie zbiera zanieczyszczeń. Głowica jest elastyczna, dzięki czemu dokładniej czyści toaletę, nawet pod brzegiem sedesu. Smukła forma oszczędzająca miejsce w łazience. Szczotka jest łatwa do czyszczenia i higieniczna.

  • Wymiary: 11,4 x 13,6 x 45,3 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Myć ręcznie wodą z mydłem
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szczotka do WC z pojemnikiem na detergent Flex Plus Joseph Joseph biało-szara

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@